Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha folyása van valakinek mit...

Ha folyása van valakinek mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Minden hónapban sűrű fehér nyúlós folyásom van 2-3 napig, ezzel orvoshoz kellett volna mennem?Szaga olyan mint a normál folyásnak, és amikor pisilek, akkor kijön nagy csomósan a vizelettel.A gomba nem ilyen ugye?Nyugtassatok meg, hogy nincs bajom.Kicsit csípős folyás, de nem vészes, hónapok óta van, mindig ugyanabban a ciklusban,A menzesz első napjától számolvakb. 9-10.napon.Magától elmúlik, mintha mi sem történt volna.nem tudom mi lehet ez, soha nem volt ilyen folyásom, csak normál folyás.Most menjek nőgyógyihoz vagy nem?Nagyon félek a dokitól.Segítsetek mi lehet ez?
2009. jún. 11. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha csíp, akkor azért valami gomba benne lehet a játékban.

Komoly bajod egész biztos nincsen.

De menj el egy nőgyógyászhoz ;)

Nem fog megenni ne aggódj.

Ha szégyenlős vagy menj hosszabb fölsőben ami takar a paraván és a vizsgáló asztal közt.

A vizsgálón felülve pedig figyelj az orvosra.

Majd mondja meddig csússz le.

A legkellemetlenebb dolog ami történhet veled, hogy kicsit megnyomkod és picit fájhat a vizsgálat.

De a pici az pici! Ne gondolj nem tom mire.

Ez nem egy rakéta kilövés ;)

Menj csak el, minden rendben lesz, maximum kapsz egy hüvely tablettát vagy öblögetned kell majd.

S előbb utóbb úgyis kell egy nőgyógyász ;)

Tabletta feliratás stb.

A végén nevetni fogsz, hogy ezen cidriztél ennyit! :)

2009. jún. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha gomba lenne, akkor nem mindig ugyanabban a ciklusban lenne,és akkor magától nem múlna el nemigaz? Akkor mi lehet ez?
2009. jún. 11. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínüleg akkor van peteérésed.Nekem is szokott lenni (tojásfehérje szerű nyák) kb. a ciklusom 15.napján. Szerintem minden ok.De ha csíp akkor lehet ott más is pl:gomba
2009. jún. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nagyon csíp,csak kicsit érzem és csak akkor amikor kijön, utána semmilyen tünet nincs.Erölködésre, pisiléskor kijön egy két napig van és naponta egyszer kétszer van csak maximum.És nincs rossz szaga, olyan mint a normál váladék.A gomba ha nincs kikezelve, akkor gondolom nem múlik el.Második válaszoló, télleg lehet, hogy peteérés lehet a dologban, mert óramű pontossággal jön, és múlik el magától, kúp és gyógyszer nélkül.Vagy azon is gondolkodtam, nem e valami hormonális dolog,,de más tünet nics, gondolom nem lehet nagy baj.
2009. jún. 12. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!