Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a nogyogyasznal teljesen...

Ha a nogyogyasznal teljesen le kell vetkozni, a zokni maradhat?

Figyelt kérdés
USA-ban jarok fosuliba es eloszor megyek itteni dokihoz. Bejelentkeztem egy rendelobe es elmondtak a tajekoztatoban, hogy elso alkalommal le kell vetkoznom teljesen meztelenre, aztan mar majd tobbet nem, itt ez a protokoll. nem akarok keleti blokkbol jott (hihetetle, hogy meg hasznaljak ezt a kifejezest, eleg duhito) barbarnak tunni, ezert kerdezem, szerintetek a zoknit is levegyem vagy ne? Biztos volt mar valamelyikotok kint nodokinal, mi a tapasztalata, koszi szepen.
2012. márc. 16. 02:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

" a zokni maradhat? "


ja,meg a szemüveged is :)

2012. márc. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
még a hajcsat is
2012. márc. 16. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gondolkozz ezen, vedd le azokat a ruhakat amikrol ugy gondolod, hogy le kell venni, aztan ha meg valamit akarnak hogy vegyel le, ugyis szolnak. Biztos kapsz kopenyt is, nem fog senki tok meztelenul latni.
2012. márc. 16. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
az USA-ban kapsz ilyen hátulnyitott köpenyt,azt kell felvenni.Nekem minden vizsgálatnál ezt kellett, csak akkor nem amikor csak receptért mentem.
2012. márc. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ja, zokni maradhat,kapsz papucsot
2012. márc. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mit nem adnék itthon egy ilyen rendelőért!
2012. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát nem tudomkedves előzp, engem zavart,hogy amikor azért mentem mert a mellem meg akartam nézetni,akkor levetkőzhettem teljesen, és a vonultam akkor kilógott a s.ggem a köpenyből.

Demivelott "nagyüzem" van,az orvos 5 percenként megy a következő szobába, az a legegyszerűbb, ha a kedves beteg már levetkőzve várja.

2012. márc. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Előző: tényleg mennyivel jobb Európában, ahol először megnéznek alul, aztán kislattyoghatsz visszavennia gatyát, nehogy kilegyen a segged, amikor megint bemész cickót nézetni, tényleg ésszerű ez így, nekem is rengeteg időm van, meg a dokinak is, és jó ez az ide-oda öltözés.
2012. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én inkább a 7-es válaszolóval értek egyet. Nem szeretnék pucéran rohangálni sehol. Utolsó, neked meg ha nincs 20-30 perced egy évben egyszer magadra, akkor menjél szoknyában nőgyógyászhoz. Akkor nem kell levetkőzni alul, kiszaladni felvenni a gatyát, stb. Mert ugyebár alapból csak akkor nézi meg egy nőgyógyász a melled ha kéred azt, vagy ha rákszűrésre mentél. Én ugyan még életemben nem voltam külföldön orvosnál, de a kis (hat számmal nagyobb a méretemnél) fehér köpennyel megyek nőgyógyászhoz, rákszűrésre. Hátul zárt, elöl patentos, tehát még diszkrét is, és csak egyetlen egyszer kell levetkőznöm. Te is rendszeresíthetsz nyugodtan magadnak egy ilyen kis kiegészítőt, és akkor nem kell felesleges fel-le öltözködéssel rabolnod sem az orvos, sem a saját idődet. És így a sietők kedvéért sem kell megváltoztatni azt a rendszert, hogy nem kell anyaszült meztelenre vetkőzni.
2012. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
És azért arról se feledkezzünk meg, hogy a világ "szerencsésebb" felében a női dokik aránya 505 felett van !!
2012. márc. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!