Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves lány vagyok és auguszt...

Eckoh kérdése:

15 éves lány vagyok és augusztusban volt meg nagyon kicsit a havim és szeptemberben. Ugyan ugy kicsit. és azóta semmi. Nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés
De nem merek róla beszélni senkinek. Mitcsináljak?
2012. márc. 17. 12:48
 1/10 anonim válasza:
Nem vagy te terhes?
2012. márc. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztos hogy akkor menstruáltál? Menj el orvoshoz!
2012. márc. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Még nem, de azért ha 16-17 éves korodig nem jön meg, akkor orvoshoz kell menni!

Addig nézz körül és keress egy megbízható női dokit, aki előtt nem annyira kínos vetkőzni, terpeszteni és mivel ő i s nő, ezért sok mindent szinte fél szavakból is megért.

2012. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nemvagyok terhes... nemvoltam senkivel. értem köszönöm akkor elmegyek.
2012. márc. 17. 14:01
 5/10 anonim ***** válasza:

dehogy menj orvoshoz! 15 éves vagy, teljesen normális, hogy nem állt még be

ha elmész orvoshoz, az elküld, hogy ne szórakozz vele, fiatal vagy, nem ált be a menstruációd, semmi bajod

17-18 éves korra kell, hogy beálljon, ha azelőtt ilyesmivel elmész, azt teljesen fööslegesen teszed

2012. márc. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem de az osztályomba is minden lánynak megvan. és zavar...:/
2012. márc. 18. 08:29
 7/10 anonim ***** válasza:

Van akinek így, van akinek úgy!

Az orvos max. fogamzásgátlót írna fel a mensidre, de ezt nagyon nem ajánlom! Teljesen tönkre teheti a hormon háztartásod, amivel majd huszonéves korodban aztán tényleg küzködhetsz. (hogy az esetleges rákról ne is beszéljünk.)

2012. márc. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
értem de akkor várjak 16-17 éves koromig? igaz még csak 1 hónap mulva leszek 15.
2012. márc. 18. 10:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha biztos vagy benne, hogy az volt, akkor szerintem elmehetnél egy gyereknőgyógyászhoz. Kinevetni nem fog. Maximum megnyugtat, hogy minden rendben, vagy elmondja mi van. Szerintem gyógyszert sem fog felírni, azt mondja várd ki. De nem tudhatom, érdemes lenne elmenni, hogy megnyugodj.


Első körben anyukádnak mondd el.

2012. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. márc. 19. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!