Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat e valamit egy 13 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat e valamit egy 13 éves (szeptemberben 14 éves) lány egy idősebb (22 éves) pasitól?

Figyelt kérdés
Egy autóban közös baráti társaságban utaztunk hátul egy kiscsajjal aki 14 lesz és nem tudom miért, de elkezdte simizni a picit mélyen kivágott felsőjéből (mellkasát és a mellei domborulatait nem takarta,tehát szokványos) kilogó mellkasát és a mellei felső részét, egy pár percig. Elszégyeltem magam, de amikor direkt néztem akkor is csinálta). Úgye csak az agyamat húzta vagy ennyire megfeledkezett magáról?
2008. aug. 12. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét verzió lehetséges! A legjobb, ha nem találkozol egy ideig a kislánnyal, mert gondolom azt érzed, hogy azért durva lenne lefeküdni vele. Ebben a korban a legtöbb lány elkezd nőiesedni, és szabályosan megőrülnek, főleg ha észreveszik, hogy a kortársaik is istenitik őket. Általában idősebb pasit akarnak, mert őket nagyobb kihivás meghóditani. Ezt úgy irom neked, hogy 14 évesen én is megpróbáltam rámászni egy 21 évesre. Úgyhogy a kérdésedre a válasz, hogy mindenképp akarhat valamit.
2008. aug. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze. Ugyanúgy izgatja őt a "lehetőség" ahogy téged. :)))
2008. aug. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszike!Azt hittem már hogy én vagyok hülye de kiderült tényleg a tükör görbe...amúgy nem akarok tőle semmit.
2008. aug. 12. 08:38
 4/4 anonim ***** válasza:
hát jobb is ha hanyagolod a témát...mert ha véletlenül (ne tedd ) mégis lefekszel vele le nem rázod magadról..az tuti!
2008. aug. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!