Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 18 éves lány vagyok ő 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 18 éves lány vagyok ő 28 éves fiú! Június óta vagyunk együtt és szeptemberben összeköltöztünk?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy én 2kor haza megyek a suliból ő 6ig dolgozik mikor hazajön leül a számítógép elé és nem is foglalkozik velem!

Így működik mindennap és szex sincs mit tegyek?????

Mi lehet a baja???

Kérlek segítsetek mivel dobjam fel a kapcsolatot??


2009. dec. 15. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Zsír. Már meg sem dug? Az már elég komoly, 28 évesen ez nem normális... Szerintem szakíts!
2009. dec. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az a gond h nagyon szeretem de hiányzik a szex is és a szeretete is:S

Szakítsak???

Megbeszéli ne is beszéljem meg??igaz már 1000szer próbáltam:(

2009. dec. 15. 14:31
 3/7 anonim válasza:
Vagy megpróbálod kedveskedéssel, csókkal, szexi fehérneműben elcsábítani a géptől, vagy húzd ki a gépét. Ha nagyon nem tetszik neki, akkor neki többet jelent a számítógépe, mint te, akkor pedig hagyd ott.
2009. dec. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet azt hiszem a szexi fehérnemű lesz a módszer de ha az sem működik akkor Vége!!

Valaki küszködik még efféle problémával??

2009. dec. 15. 16:52
 5/7 anonim ***** válasza:

néha rám is rámjön hogy gépezzek egy keveset amikor barátnőmmel vagyok (távkapcsolat, hétvégén egymásnál vagyunk)


Szerintem korai volt még az összeköltözés. A másik meg az, hogy fél év után így viselkedik? Szerintem ez durva, és azzal a szexi fehérneműssel lehet hogy összejön amit szeretnél, de másnap ugyanúgy leül a gép elé, mert unatkozik.

2009. dec. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 18 vagyok,a barátom 30...

Igazából eszembe nem jutna még összeköltözni,az ráér később is.


Így nagyon hamar "megunjátok" egymást.


Nálunk mondjuk nem áll fent ilyen probléma a szeretkezésekkel kapcsolatban.Amikor találkozunk akkor szinte mindig van :-)

Nem kell kétszer kérni..


Beszélj vele,próbáljatok ki új dolgokat!

Ha már ezeket mind megtetted és semmi eredménye,akkor ennyi volt :-S

2009. dec. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat !!

Igazad van utolsó válaszoló amég csak találkozgattunk ő tőle sem kellett 2szer kérnem hogy szexeljünk sőt vad volt és szex mániásnak tartottam most jó lenne ha olyan lenne!!!

Sajnos lehet h vége lesz:'(

De egyébként jól kijövünk és sajnálnám ha csak emiatt lenne vége:(

Köszi mindenkinek

2009. dec. 15. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!