Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Leírná nekem valaki, hogy a...

Leírná nekem valaki, hogy a ciklus mely szakában milyennek kell lennie a hüvelyváladéknak?

Figyelt kérdés

Sosem tudom, és mindig megijedek, hogy valami bajom van, ha megváltozik :)

Remélem értitek mire gondolok :)

18/L


2012. márc. 19. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
A menstruáció előtti 14-16. napon lesz tojásfehér nyúlós, akkor van peteérés.
2012. márc. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt saját magadnak kell kitapasztalnod,mindenkinek más. De a legáltalánosabb az az első írt. Habár van akinek később vagy korábban van ovulációja.
2012. márc. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ovuláció előtt? Vagy ovuláció és a következő menzesz között?
2012. márc. 19. 14:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Ovuláció előtt: normális fehér. Kevés állagú,de van akinek erősebb. Ovulációnál: Akár enyhe vérzés,barnázás is előfordulhat,de leggyakoribb a tojásfehérjés,nyúlos folyás. Menzesz előtt: felerősödhet vagy barnázás is lehet. Ilyenkor "folyékonnyabb" állagú lehet. Menzesz után: kis barnázás is lehet,de fel is erősödhet,majd fokozatosan enyhül vagy megszűnik. Ne ijedj meg,van akinek mindennap van folyása.(Pl.: én) vagy egyáltalán nincs is. Vagy,csak ritkán van. Hogy egészséges-e a folyásod biztosabban csak az orvos tudja. De ne legyen sárgás,zöldes,halszagú,orrfacsaró vagy nagyon sok. Felfázásnál,betegségnél megerősödhet. Van akinél csak,ha beteg van folyása. De nap végére megszáradhat a bugyin,így előfordulhat sárgás-fehérség is. Mivel természetes testnedv,így egy kicsi szaga is van. De mint már említettem,mindenkinek más és magának kell kitapasztalni. majd akaratlanul is megtanulod. De fontos,hogy egészségtelen ételektől(chips,cola) megváltozhat. :) Ha van még kérdésed írj! (:
2012. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!