Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy tudjuk elkerülni a...

Hogy tudjuk elkerülni a nőgyógyászati betegségeket? Fertőzéseket, gyulladásokat, gombát stb?

Figyelt kérdés

-Hogy történjen a napi tisztálkodás?

Sokan a tusfürdőre, sokan a tiszta vízre, és van aki az intim mosakodókra esküszik. Akkor ez most hogy is van?

-Mire kell még figyelni ezen és a megfelelő védekezésen kívül?


2012. márc. 19. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne borotválkozz az intim részeken és minél kevesebb vegyszert használj. Az intim cuccok is mind vegyszerek. Többet ártanak,mint használnak. Mosakodj vízzel,esetleg szappannal. Régen is ezt használták,és kevesebb volt a gombás fertőzés,mint most.
2012. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első jól leírta a dolgokat, még annyival egészíteném ki, hogy kerülni kell a tamponhasználatot is.
2012. márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyjam burjánzani a szőrt és használjak betétet? Az fincsi... Szerintem azért ez túlzás, én nem is bírnám elviselni. Én szőrtelenítek, tampont használok és intim mosakodószert és nincsenek fertőzéseim. Inkább arra kell figyelni hogy tisztán tartsd mindig az intim területet, ha tampont cserélsz mindig tiszta kézzel tedd, nagy wc után mindig mosakodj vagy legalább nedves törlőkendőt használj.
2012. márc. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor te szerencsés vagy kedves utolsó de attól még nem lehet mindenki iylen szerencsés...
2012. márc. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát én is szőrtelenítek, és tampont használok. Nekem ez a szőrös dolog kicsit furcsa. Ha hagyod a szőrt ahogy van, ugyebár ott alapból jó meleg van. Ez remek táptalaja a baktériumoknak. Vagy anno bioszórán mondtak hülyeséget?
2012. márc. 19. 19:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem a meleg a lényeg, hanem a szellőzés! Na és ezt a szőr biztositja.
2012. márc. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kerulni kell a muszalas fehernemu viseleset,es figyelj oda a mosdok higieniaira,mielott valahol elvegzed a dolgod! Alapos kezmosas is elengedhetetlen,en elotte es utana is mosok kezet!
2012. márc. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kérdező:sikerült elkerülnöd,nőgyogyászati betegségeket?
2021. okt. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!