Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 éves lány vagyok és éjszaka...

17 éves lány vagyok és éjszaka arra lettem figyelmes, hogy elkezdtem bepisilni. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Rohantam a wcre meg a kádba, és nem tudtam abbahagyni a pisilést, jött magától. Az elején teljesen átlátszó, és a végén lett csak sárgás (mint a reggeli pisi). Nem pisiltem be már kb 4 éves korom óta, nem értem mi történt.
2009. jún. 13. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele. Lehet, hogy csak annyira mélyen aludtál, hogy nem ébredtél fel arra, hogy kell és egy idő után már nem tudtad visszatartani.

Ha többször, rendszeresen előfordul, akkor szólj a háziorvosodnak, mert akkor lehet, hogy van valami szervi vagy pszichés bajod, de addig meg inkább felejtsd el, ne aggódj rajta.

2009. jún. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10 évesen volt ilyen,hogy olyan mélyen aludtam,hogy sehogy sem tudta magam felébreszteni pedig feltudom magam,de akkor nem és mindig azt álmodtam,hogy wc-n vagyok.

De várj egy picit,az íod h rohantál a wc-re és nem tudtad abbahagyni.öhm lehet félreértelmezem,de nem állt el?Szóval olyan mintha nemtudtán megakadályozni h pipilj?Jujj ha ez volt akkor az nagyon nem jó.

Amúgy sztem csak ez lehetett amit n is írtam,de aggódj de igaza van az elsőnek,ha nagyo sokszor fog előfordulni szólj a dokinak...

2009. jún. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek. Hát nagyon álmos voltam, de szerintem az lehetett, hogy annyira kellett, hogy alig tudtam abbahagyni, és csak a bugyimból csöpögött a pisi, és aért hittem, hogy még mindig pisilek. Egyébként rengeteg ittam lefekvés előtt, biztos ez is közrejátszott.
2009. jún. 13. 11:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha többször is előfordul, irány a doki!


Nálam szokott olyan lenni, hogy azt álmodom, hogy pisilnem kell, de nagyon és ha nem ébredek fel, akkor bizony becsurog! Régen 1-szer 2-szer előfordult nálam is! Még mindig álmodok ilyeneket, de már automatikusan felébredek rá és megyek pisilni!

2009. jún. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha többször is előfordul, akkor érdemes felkeresni orvost, de egy alkalom miatt felesleges.


Nagyon mélyen aludtál, és hát nem ébredtél fel, hogy pisilned kell. Aztán felébredtél, de arra már elindult, és ha az ember éber, akkor is az egyszer megindult pisit nehéz visszatartani, de totál kómásan szinte lehetetlen is. Én legalábbis ha hirtelen felébredek, a nevemet sem tudom megmondani, nem hogy a pisit visszatartani. Ne idegeskedj ezen, nem valószínű, hogy gyakran előfordulna, ha mégis, akkor viszont menj el orvoshoz.

2009. jún. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm a többi válaszolónak is! az után nem fordult elő többször, szóval biztos csak a sok ivástól és mélyen alvástól volt. köszönöm még egyszer!
2009. jún. 16. 22:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is ez volt az oka. Ilyen velem is előfordult egyszer-kétszer, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget.
2009. aug. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!