Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Én egy 12éves lány vagyok és...

Én egy 12éves lány vagyok és az utóbbi két három éjszaka bepisiltem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy fordulhat elő. Anyáéknak nem merem elmondani. Anya intim betétjéből teszek a bugyimba de átázik. Félek hogy feljön a szobámba és észrevesz valamit. Nem fáj sehol semmim, dokihoz nem akarok menni.
2010. febr. 16. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Álmodtál valamit? Történt mostanában valami, ami sokkot okozott? Vagy stresszelsz esetleg? Milyen mélyen szoktál aludni?
2010. febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak felfáztál. Tavaly ilyenkor [én 11 voltam] én is bepisiltem 2 éjszaka, de szóltam anyunak, mert már amúgy is meg voltam fázva, elmentünk az orvoshoz, felírt valamit megfázásra, és elmúlt :)

13/L [majdnem 13]

2010. febr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
nem vagyok egy szakértő, de szerintem első lépésként mondjuk ne igyál a lefekvés előtti 4 órában semmit sem, ha nincs mit kipisilni, az segít.
2010. febr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban elsősorban stressz okozhatja, tehát ha mostanában volt valami nagyon rossz élményed, megijesztett valami vagy valaki, szorongsz valami miatt stb. Ha ilyesmi nem történt, akkor lehet szervi oka, de ahhoz muszáj elmenni orvoshoz. Nagyon fontos lenne, hogy anyukáddal beszélj erről. Hidd el, segíteni fog!
2010. febr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet,hogy csak egy erős folyás?Vagy nem vagy felfázva?
2010. febr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt hasonló még abban a korban. persze akkor inkább tényleg, amikor fel voltam fázva. és olyankor álmodtam is, hogy pisilnem kell, és hogy nem tudom és az álmomban kerestem egy WC-t, majd nagy nyugodtan elintéztem, mert már "szabad". amikor meg elkezdtem persze rögtön fölébredtem az érzéstől. semmi trauma nem ért, nem voltam stresszes.
2010. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mondd el anyukádnak úgy, ahogy van. Azért ő az anyukád, hogy vigyázzon rád, és segítsen, amikor kell. Nincs senki a világon, aki jobban akarna neked segíteni, mint ő.
2010. febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Felfázva nem vagyok. Hát öööö egy ciki helyzet volt épp vasárnap, de azt inkább nem mondanám el. Álmodtam is róla mert nagyon szégyeltem magam. Lehet hogy attól van ez?
2010. febr. 16. 17:57
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Na most két vagy három?

12 évesen nagyon sok lány pisil be, én 14-16 évesen pisiltem be.

Remélem már elmúlt,valami rossz álom lehetett.

Én amikor licibe mentem, az első két évben hetente 3-4 szer bepisiltem, nem mertem senkinek mondani. Nagyon ciki volt mert egy nénémnél laktam két fiú unokatesimmel együtt. Külön szobám volt de nagyon ciki volt amikor bepisiltem, úgy tett mintha nem venné észre de a fiuknak nem akartam elárúlni ... Esténként lefekvés előtt bepelenkáztam magam egy törölközővel meg egy darab nejlonnal, ha meg bepisiltem reggelre reggel kiöblitettem a törölközőt és egy bugyival meg más ruhával beáztattam hogy ne legyen feltűnő. Remélem neked csak átmeneti az egész...

2010. febr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!