Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs jelentősége, de érdekel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs jelentősége, de érdekel. Utcán mész éjszaka, ráköszön egy számodra ismeretlen lány. Jó fej akart lenni, vagy esetleg prosti volt, vagy szimpatikus voltam neki? Vagy mindhárom? :D

Figyelt kérdés
Ez mi lehet?
2011. máj. 22. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha rám köszönne egy ismeretlen lány, azt gondolnám, h csak szórakozik, mert nincs olyan lány, akinek tetszem. Viszont a te esetedben mind lehetséges.
2011. máj. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet bejöttél neki, jóképűnek talált.

Vagy csak összekevert valakivel.


Multkor énis sétáltam hazafele és kajáltam közbe péksütit és jött velem szemben egy fazon, azt se tudtam ki, tömöm a fejem erre mondja hogy "Jó étvágyat" Mondom "Kösz":D

Kicsit meglepődtem:DD


18/L

2011. máj. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Én a múltkor buliból mentem haza és egy kicsit be voltam csípve. Hát persze, hogy az első szembejövőnek mondtam, hogy de jó a bringád!, miközben nem is volt neki, de azért megköszönte. Jah és aztán vettem észre, hogy egész jó pasi.

18/L

2011. máj. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én múltkor 2 csajra köszöntem rá akik jöttek szemben mert full úgy néztek ki mint két régi osztálytársam:D

Félénken visszaköszöntek, utána esett le, hogy nem ők voltak, tök ciki volt:D

21f

2011. máj. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Éjszaka egyedül? Hát, azért gyanús. De ki tudja?
2011. máj. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi barátnőmmel épp szálltunk le a buszról és sétáltunk tovább, mikor jött szembe egy olyan kopasz tetovált hapsi, és csak odaszólt barátnőmnek hogy: szép cici! :D (kicsit kivágott felsőbe volt)
2011. máj. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Haverommal mentünk, és már volt bennem egy kevéske alkohol, így történt pontosan az eset.:)
2011. máj. 22. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!