Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Legjobb praktika teherbeesésre...

Legjobb praktika teherbeesésre? Kinek mi jött be?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Dugás?
2012. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Elmondhatom hogy mindenen átestem és hidd el az segített hogy feladtam és a kovetkezo honapban már terhes is lettem a fiammal.MOST!!!!-ugyanaz már megint ugy vagyok hogy feladom hátha megint bejon.
2012. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekünk mindkettő úgy jött össze, hogy közösülés közbe a csípőm alá tettem egy párnát.-)
2012. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. hát az alap ;)

Igen ezt hallottam hogy nem kell rástresszelni meg ilyesmi,de az első pár hónapban tuti ez lesz :/

2012. márc. 5. 19:24
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

második vagyok,

persze hogy stressz:)jaj szegény férjem már tuti hogy unta a számolgatásaimat,szegénykém:)jol viseli

2012. márc. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Egy percig se hidd el,hogy nem sikerül.

Nekünk első hónapban összejött. Előtte nem olvasgattam fórumot, nem tudtam,hogy ritkaság,ha elsőre összejön.

Tudtam,hogy áll a dolog a peteéréssel és kb. úgy gondoltuk, hogy ha nem védekezünk, hát terhes leszek!

Így is lett!:)

2012. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És ha nem időben leszünk együtt?Már mint nem peteéréskor?Ha minden másnap együtt vagyunk akkor ugye beleeskünk a peteérés szakaszába?
2012. márc. 5. 20:15
 8/10 anonim ***** válasza:

2 naponta érdemes együtt lenni, nem kell naponta

hadd regenerálódjanak a spermiumok, annál erősebbek és gyorsabbak lesznek ,.

a sperma 3 napot is elél, és simán megvárhatja a petesejtet ami pedig 1 napig termékenyíthető meg..

szóval ne izgulj, 2 naponta elég, :)

2012. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon rákészültem. Hőmérőztem, ovutesztet használtam, ittam a cickafark és palástfű teát és szedtem a premenst. Lehet, hogy ezek nélkül is sikerült volna, de én hiszek ebben. Az ovumat előrébb hozta a tea és a premens és pontosan be tudtam lőni, hogy mikor "kell" együtt lenni. A többi csupán örömszerzés volt. :)
2012. márc. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 krisztina24 ***** válasza:

Szia! Nekünk másfél éves tortúra után (gyógyszeres kezelés,folyamatos dokihoz járrűás stb....) tavaly júliusban spontán összejött. Épp nyaralni voltunk abban a két hétben amikor várható volt a peteérésem. Előtte beszéltük férjemmel,hogy majd ha hazajövünk és megint megjön,akkor jön az átjárhatósági meg a többi meddőségi kivizsgálás...de szerencsére nem kellett :-)

Szerintem nincs legjobb praktika,bár tuti hogy nálam az segített (a closti+duphaston mellett) hogy belenyugodtam, hogy menni kell vizsgálatokra.

35 hetes kismama :)

2012. márc. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!