Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cypromix kinek vált be?

Cypromix kinek vált be?

Figyelt kérdés

Eléggé szőrösödöm,kissé pattanásos is vagyok,és a melleim is kicsik,és azt hallottam,hogy ez a gyógyszer jó,még a mell is nő tőle,és segít a fogyásban.Kinek vált be?Milyen ilyesmi típusú "fogamzásgátlók" vannak még?Tényleg nő tőle a mell?A szőrösödés megszűnik?

18/L


2012. márc. 23. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Drágacica.

1. Ez nem mellnövelő, és ne akarj úgy antiandrogént szedni, hogy azt sem tudod mi a bajod. Csináld a bevált módszerrel, menj el endokrinológushoz és a problémádat kezeltesd ki, mivel erre az antiandrogének nem alkalmasak. Amint abbahagynád jönne vissza minden gondod, mellé nem mindenki szedheti alapból.

Ha például nem a nemi hormonjaiddal vannak gondjaid, akkor cseszheted is a dolgot.


Kérj beutalót endokrinológiára!

2012. márc. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Ez nem fog.gátló csak olyan hatással bír.Én szedtem majd 2 évig(max fél évig lehet csak a doki ezt elfelejtette),szép lett a bőröm.Megnőtt a mellem mivel hormonzavaros lettem és híztam 20 kilót!Azóta sem jöttem rendbe(2éve nem szedem),fogyni nem tudok,ciklusom meg rendszertelen!
2012. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nőgyógyász írta fel, mert rendszertelen volt a menszeszem és nagyon szőrösödtem, meg magas volt a tesztoszteronom. Hát nekem nem rendszerezte a ciklusomat, hiába szedtem, pedig állítólag ez nagyon erős, és ez rendszerezi. Hát nálam egyáltalán nem vált be. A szőrösödés nem enyhült, a mellem nem nőtt, nem is fogytam, de nem is híztam tőle, de menszeszem sem volt egyáltalán, amíg szedtem. Fél év után mondtam a dokinak, hogy én abbahagyom, és adjon beutalót endokrinológiára, de nem adott, úgyhogy elmentem másik orvoshoz, aki hajlandó volt belátni, hogy nem tud mit kezdeni a problémával, és tényleg endokrinológusra van szükség.
2012. márc. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

csak nedokrinológus írhatná fel, és nekem ciszták miatt, pco s vagyok, palyzsmirigyem is le van állva, azaz magas a tsh m és vékony vagyok, nekem a cypro rendbehozta bőröm, nem vagyok pattanásos, rendszeres lett a menzim, nem zsíros a hajam, pedig nekem 25 évesen is az volt, a cickafarkfű tea is segített a menzi beállításában

gyógyszer mellett most jó, két éve szedem, tsh m ra letroxot meg egy éve, agyalapi mirigy daganatom is van, de bromocriptin richtert nem szedek, mert rosszúl voltam tőle

2012. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!