Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár Hete egy kis csomót...

Pár Hete egy kis csomót vettem észre a végbélnyílásom melett.16-17/L Miért?

Figyelt kérdés
Mostanába elég sűrűn tangát hordtam :/ Olvastam, hogy lehet hogy ez aranyér. Mit csináljak? :( Várjam meg, hátha visszahúzódik? Vagy menyjek el gyereknőgyógyászhoz? És nem vérzik.
2012. márc. 29. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Az aranyér nem attól alakul ki, h ki milyen alsóneműt hord...

Kialakul ha valaki hirtelen, nehezet emel, vagy ha más közben erőlködik, pl wc-zés közben. Ezek valamelyike nem fordult elő? Vagy persze megsérülhet a végbél környéke szexuális aktus folyamán is. Ez valószínűbb számodra?

Szerintem menj el a háziorvosodhoz, mondd el mi a probléma, ő majd javasol végbél kúpot és/vagy kenőcsöt amivel kenegetni kell. Ezek használata mellett hamarabb elmúlik. Egyébként is elmúlik (jó esetben) csak több ideig tart.

Az aranyér egyébként fájdalmas, wc-zéskor vérezhet is. Nekem nem egyszer volt már és olyankor kellemetlen volt ülni, felállni/lefeküdni, de még nevetni is.

2012. márc. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menyjél orvoshoz
2012. márc. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet szemölcsöd van
2012. márc. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából akkor vettem észre, miután borotváltam, és utánna mikor tükörrel menéztem. Valószínű lehet, hogy megvágtam, és attól van? És utánna hordtam sokáig tangát. És lehet, hogy kidörzsölte. VÁrok még egy kicsit. Talán szerencsém lesz, és lemegy. Ha viszont nem, akkor doki.:/
2012. márc. 29. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Te kajak a segglyukad borotváltad cica? :D
2012. márc. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!