Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sajtos kiflit szeretnék...

Sajtos kiflit szeretnék készíteni, és a legtöbb recept kefirrel írja, tejfölöm van itthon, azzal is tudom helyettesíteni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, én mindig tejföllel csinálom, fél kg liszthez fél dobozzal teszek bele.
2011. dec. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Most készítek első alkalommal sajtos kiflit.

Közben találtam egy receptet, ahol tejföllel írja, szerintetek finom lehet? [link]

2011. dec. 22. 08:05
 3/6 anonim ***** válasza:
mivel a tejföl zsíros, sokkal finomabb vele minden. a benne lévő zsír az ízvivő anyag, tehát rosszat nem teszel, ha sütéshez tejfölt használsz.
2011. dec. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
szia!Igen csak ne tedd bele a 175g -ot ha fél kg lisztből csinálod elég a tejfől fele.Imádok sütni bár fiatal vagyok 34.Hihetsz nekem 11 éves korom óta sütök.Jó szorakozást.Ha van még sütéssel kapcsolatba kérdésed.Küld el nekem ha tudok segítek szívesen!
2011. dec. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is kedves utolsó!:-) Rendben van, írni fogok, ha hirtelen valamikor majd valahol elakadok!Köszönöm!!
2011. dec. 27. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:

"Imádok sütni bár fiatal vagyok 34."


34 mióta fiatal? 16 éves a fiatal nem te.

2012. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!