Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátlótól felszedett...

A fogamzásgátlótól felszedett kilókat le lehet adni?

Figyelt kérdés
egy két ismerősöm azt mondta hogy nem...
2012. márc. 31. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
le lehet adni ha már nem szeded a gyógyszert.
2012. márc. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért is ne lehetne?
2012. márc. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem zabálsz, és mellette rendszeresen sportolsz, persze.
2012. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én azt vallom, hogy ha valaki rendesen étkezik és mozog a fogamzásgátló mellett, akkor nem fog meghízni. maxilum egy picit nő a melle, meg egy hangyányit "asszonyosabb" lesz, de nem lesz kövér. Rengeteg lány szed fogamzásgátlót és azért rengeteg karcsú is van köztük. Amúgy ha valaki mégis hízik és abbahagyja a gyógyszert, akkor vissza fog állni az eredeti állapot (persze ha nem eszik sokat és megmozdul néha).
2012. márc. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
naponta futok :) de senki nem tudta biztosan megmondani hogy le lehet e adni :/ köszi mindenkinek :)
2012. márc. 31. 13:23
 6/7 anonim ***** válasza:

"ha valaki rendesen étkezik és mozog a fogamzásgátló mellett, akkor nem fog meghízni"

Na erre azért ne vegyetek mérget, mert mindenkire másféle hatással vannak a hormonális tabletták! És bizony sokakra van olyan hatással, hogy elhíznak tőle...

2012. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha hízol, akkor tabit kell váltani, és akkor lemennek a kilók.


Nekem szerencsém volt, az első gyógyszerem bevált, még gyorsabban is fogytam, mert nem volt akkora étvágyam. Közel 35 kg-t adtam le amióta szedem

2012. márc. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!