Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Február első hetére kiírt...

Február első hetére kiírt kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Én már nagyon nehezen bírom :(((

Nem alszom, nem eszem, a 3 évesemmel sem bírok már...


2012. jan. 24. 02:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Dettó!

Másodikára vagyok kiírva,minden mozdulat nehezemre esik,kb.másfél hete nem tudok aludni,a szintén 3 éves lányom már most megvan bolondulva,mi lesz még ezután.

Ráadásul kezdek egyre jobban bepánikolni,mert faros a picike,tegnap az uh is megerősítette.

Már alig várom,hogy előbújjon,de közben tök rossz,hogy nem tudom hogy lesz,mert hüvelyi szülésre készülünk,de hát ugye ez majd akkor dől el igazából,amikor elindul kifelé.

Könnyű szülést neked!!És jó babázást.

2012. jan. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én papíron február 8-ra vagyok kiírva, gondoltam azért válaszolok. :)

Nagyon nehezen bírom én is, 3 és fél éves fiacskám szerencsére azért annyira nem elviselhetetlen. Az alvással vannak problémáim, már kb. másfél hónapja ülve alszom a gyomorsav miatt, dagad a bokám, itt szúr, ott szúr, nyilall, tegnap már négyszer jelentkezett a sokak által jelzésnek ítélt hasmenés is. Nagyon szeretnék már túllenni rajta, és itthon babázni. :)


Gyors, könnyű, szép szülést Nektek!

2012. jan. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De jó,hogy írtatok,köszönöm szépen!Nektek is könnyű szülést és további kitartást kívánok!

Nálam még semmi jel sajnos, hogy lassan kiakarna bújni a kis drága.:(

2012. jan. 24. 11:28
 4/7 limaia ***** válasza:
sziasztok.én február 7.-ére vagyok kiirva(5.-én van a szülinapom).már nem birom!fájnak a csontjaim,szúrkál a hüvejem,eddig hasmenésem volt,most szorulásom három napja,éjjel arra ébredek(ha épp tudok aludni a sok wc-re járástól),hogy hánynom kell.1.5 hete jóslóim vannak,amik egyre erősebbek(a doki szerint az jó),de sajna nem rendszeresek!pedig már úgy várom,hogy babázhassak.a kislányom (6 éves) már beszél a tesónak,hogy jöjjön már ki!szóval minden bajom van már!de olyan,mintha sose jönne el a nagy nap!
2012. jan. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én is úgy érzem,hogy ez a gyerek bent fog maradni.:)

Semmi jel nálam sem.

2012. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Gondoltam megírom, 3.-án megszületett a kislányunk.3550gr és 49cm.:-)

Nálatok mi a helyzet?

2012. febr. 6. 17:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok.

Nekem pont a kiírt napon született,másodikán.Császárral lett lábtartásos farfekvés miatt.

Sok boldogságot Nektek!

2012. febr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!