Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan akinek nem kellett...

Van olyan akinek nem kellett gátmetszést végezni szülésnél és nem is repedt sehol, így nem kellett semmit sem varrni rajta? A hüvely tágabb lett mint amilyen régen volt vagy visszanyerte szülés előtti állapotát?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egyik rokonom télen a hó miatt egy kocsiban szülte meg a második gyerekét. Nem repedt és néhány órával a szülés után már vígan mászkál. Persze ez nem azt jelenti, hogy az a követendő példa, hogy orvos/kórház nélkül szüljünk, de jó tudni, hogy a természet általában elég jól "végzi a dolgát"
2012. ápr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen. Én is így szültem. Egy tanulmányban azt olvastam 1000-ből 3 nőnek lenne súlyosabb gátsérülése, mint egy gátmetszés... szóval inkább azt mondtam ezért ne vágjanak, és tényleg nem volt gond. Minden ugyanolyan, mint rég, kivétel, hogy én is rohangáltam szülés után, nem úgy mint gátmetszéses társaim.
2012. nov. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!