Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fájdalmas hüvely vizsgált...

Fájdalmas hüvely vizsgált után beindulhat a szülés?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam dokinál. Most vagyok 39 hetes és megnézte a méhszájamat ami nagyon fájt. Azóta picit vérezgetek is , egész éjszaka és most is. A nyákdugó sem ment még el , nem is gondolom, hogy az lenne, mert annak nagyobbnak kellene lenni. Valakinek indult be így a szülés? Eléggé görcsölgetek is.

2012. márc. 8. 08:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Elő szokott fordulni. Sok boldogságot, és könnyű szülést! :)


30 hkm

2012. márc. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi.

A méhnyakra azt írta a doki: 2111.

2012. márc. 8. 08:39
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem is így indult meg. Fájt a vizsgálat nagyon, rá néhány órára elfolyt a magzatvíz. 16 óra és 2 oxytocin után született a kislányom.
2012. márc. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is így kezdődött az első babámmal. Csütörtök reggel megvizsgált a doki, éjjel beindultak a fájások, pénteken 11,50-kor megszületett a kis Gézengúz! Jövő héten megyek én is dokihoz, és akkor már engem is megvizsgál.

Könnyű szülést kívánok: 38 hetes kismama

2012. márc. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen, egyik ismerősömnek is így indult be...a dokija kicsit erősebben megvizsgálta, aznap megszületett a baboja:)

Könnyű szülést:)

38hkm

2012. márc. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a válaszokat!

Ma már kétszer ment a hasam, meg most hánytam. Még enni sem tudtam semit sem kivánok. Jó lenne ha beindulna a szülés. Ráadásul most kell mennem NST-re. És busszal kell mennem, mert senki nem tud elvinni.

2012. márc. 8. 09:23
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az orvosok hajlamosak ezekben a hetekben már direkt úgy vizsgálni, hogy aztán véletlenül utána beinduljon a szülés. Nagyon sok kismamának az utolsó hüvelyi vizsgálat után indul be "véletlenül" a szülés.
2012. márc. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A hasmenés, hányás is utalhat a vajúdás megkezdésére. (utolsó voltam)

Könnyű szülést kivánok és jó babázást:)

2012. márc. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat!


Még egy kérdés! Most voltam a wc-n és elég sok folyással vér jön. Szerintetek ez lehet a nyákdugó mégis? Mostmár nagyobb a mennyisége. Vagy csak a vizsgálat miatt van?

2012. márc. 8. 09:33
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez már a nyákdugó.És ebből baba lesz.

Könnyű szülést:)

2012. márc. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!