Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kérdések tamponnal kapcsolatba...

Kérdések tamponnal kapcsolatban. Segítség?

Figyelt kérdés

Szeretnék tampont használni, mert munkahelyen izgek-mozgok, elég kényelmetlen a betét és gyakran véres lesz a bugyim széle. Tampon + betét kombinációt szeretnék az "erősebb" napokra. Sosem használtam tampont, lenne egy pár kérdésem!


1.) Mindig az jut eszembe, amikor az iskolában azt a kísérletet csináltuk, hogy vizet tettünk egy pohárba, bele cérnát és egy idő után a cérna másik vége is nedves lett, azon keresztül szivárgott a víz az asztalra. A tamponnal nem történik ugyanez? Elrémít a gondolat, hogy egy idő után a tampon zsinórjának a végén kiszivárog a vér! Bár lehet, hogy csak túl élénk a fantáziám... :D


2.) Elég erős szokott lenni a vérzésem, tamponcserekor nem buggyanhat ki a vérem a bugyira / nadrágra?


3.) Tamponcserekor nem lesz véres a kezem? Ha igen, mit kell tenni? Pl. Hogy húzom fel a bugyimat, ha nem tudom egyből megmosni a kezem, mert a csap külön van?


4.) OB tampont szeretnék használni, nem szakad el a zsinórja? Akik régóta használják, azoknak hányszor szakadt el? Nem vagyok az a fajta aki szívesen turizik magában, úgyhogy nem hiszem, hogy ki tudnám magamnak szedni ha beleszakad, eléggé félek... :/


2012. ápr. 6. 16:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ma 16:49


Talán azért, mert az alján a közepébe dugom az ujjam amikor felrakom.

2012. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
és olyan tág a hüvelyed, hogy nem öleli körül az ujjad? talán szülés után. előtte nem tartom elképzelhetőnek, hogy nem lesz véres kicsit sem az ujjad.
2012. ápr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ha tiszta kezzel hasznalod, es nem vagy extra erzekeny mindenfele fertozesre (tehat van egy normal immunod) akkor nem egeszsegtelen, en a kezdetektol fogva ezt hasznalom 16 eve, es nem volt tole semmi bajom. Amennyiben erosebb a verzesed, betettel kombinalva tuti biztos, es csereld idoben.
2012. ápr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
nekem olyan erősen meg van,hogy vastag tamponnal és betéttel is 1 óra alatt elázok,nagyon kínos,kemény fizikai melot végzek,ez még rá tesz
2012. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!