Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik velem? Fontos

Mi történik velem? Fontos

Figyelt kérdés

Januárban volt missed abortuszom sajnos, azóta megjött rendesen múlt hónapban.Most kellene megjönni.Ma egész nap görcsöltem mint akinek megjött, kicsit barnáztam is, de ennyi most így estére mikor cseréltem tampont, délután óta semmi nem jött.Nagyon ideges vagyok.Párommal rendesen védekeztünk, lehet hogy mégis kiszakadt a gumi és terhes lehetek?Terhességre utaló jelet nem tapasztalok azon kívül hogy eléggé érzékeny vagyok, de ez lehet attól hogy mostanság eléggé ki vagyok lelkileg.Semmilyen gyógyszert nem szedtem/szedek, ami befolyásolhatná a menzeszemet.

Mitől lehet ez az egész?Köszi előre is. 25/L


2012. ápr. 7. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha volt abortuszod akkor ne csodálkozz , hogy legalább fél évig rendszertelen a menstruációd. Mért nem nézitek meg a gumit miután vége az akciónak.
2012. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem tudom, nem volt azelőtt soha, elhalt a terhességem nem tehetek róla, meg szoktuk nézni, meg volt már hogy kiszakadt reccsent egy nagyot, egyből észre vettük, vigyázunk nagyon, csak most nagyon meg vagyok ijedve.
2012. ápr. 7. 20:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél megijedve, ez előfordulhat - nekem a missed utáni 2. menstruációm meg marha erős volt. Vannak ilyen szélsőségek. De az is lehet, hogy mégis baba van a dologban, akkor sem kell aggódnod (gondolom szeretnétek babát), mert ha a szervezeted készen áll, akkor nem számít, hogy nem vártátok ki a 3 hónapot. Egyébként a stressz is okozhatja, hogy fura volt a menzeszed. Én csinálnék egy tesztet a helyedben, és talán visszamennék a dokihoz is, csak hogy megnyugtasson. Voltál amúgy kontroll uh-on a műtét után?
2012. ápr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy abortusz plusz az hogy meghalt a babád, olyan stresszt jelent mind testileg, mind lelkileg, hogy egyáltalán nem meglepő ha a szervezetedben feje tetejére álltak a dolgok.

Én várnék még pár napot, biztosan megjön. Ha mégsem, irány a doki, mert a hasi görcsöket okozhatja gyulladás is amit feltétlenül kezelni kell.

2012. ápr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
"kedves" utolsó úgy éreztem meg fog jönni úgy is görcsöltem...el kellett mennem valahová ..és bebiztosítottam magamat egy tamponnal...ne mondd már nekem hogy rajtam kívül nem csinált még senki ilyet.ne itt okoskodjál ..am sem ez volt a kérdés..
2012. ápr. 9. 17:18
 6/9 A kérdező kommentje:
a többi normális válaszolónak viszont köszönöm szépen.megjött tegnap normálisan, most már megnyugodtam
2012. ápr. 9. 17:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezért nem szeretem leírni amit gondolok mert gyakran félreértik, mint ahogy te is.

Most olvasd újra a hozzászólásomat úgy, hogy a lehető legkedvesebb, legegyüttérzőbb, aggódó hangot képzelsz mellé.

A lehető legtávolabb állt tőlem az okoskodás.

Sajnálom hogy elvesztetted a babádat és sosem ítélkeznék.

Nem akartalak megbántani, elnézést kérek ha mégis ez történt!

2012. ápr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudj ez nem neked szólt, gondoltam hogy félre érted!!!Volt itt egy 4.válaszoló utánatok aki oltogatott hogy gáz hogy ha barnázok és tampont használok, de jelentettem a modiknak és kitöröltél a kommentjét!!szóval ne vedd magadra! köszönöm hogy írtál és az együtt érzést:)
2012. ápr. 10. 08:00
 9/9 anonim ***** válasza:
:-) Rendben!
2012. ápr. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!