Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok és nincs meg a...

12 éves vagyok és nincs meg a menstruációm de valami fehér krémes folyásom van. Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Lehet hogy betegség vagy csak hüvelyfolyás SEGÍTSETEK
2012. márc. 22. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Ezt hívják fehér folyásnak, ami az egyik jele annak hogy nemsokára meg kell jönnie a menzeszednek (akár pár hónap vagy még pár éve múlva).
2012. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

van ilyen fehéres mindenkinek.

ha viszont változik: büdi és srágásabb lesz akkor érdemes dokival konzultálni róla.

2012. márc. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez tök normális, mindenkinek van, nem árt ha hordasz magaddal betétet mert ez jelzi hogy meg fog jönni. Bár lehet hogy csak hónapok múlva, de jobb óvatosnak lenni. Majd a későbbiekben amikor már menstruálsz is tapasztalni fogod, hogy mielőtt megjött folyik ez a fehér krémes váladék.
2012. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez csak sima fehérfolyás, ha nem kellemetlen az illata, és nem csíp vagy nem viszket a puncid.
2012. márc. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is volt 10 éves koromba kezdődött.Elmentünk több dokihoz is mert minden felé küldözgettek h esetleg fertőzés v allergia de semmit nem találtak.Én 2 évig voltam így és 12 éves koromba májusba megjött az első barnás menzeszem.Az elsőnél semmi nem volt csak ez a barnás a másoodiknál meg már ömlött a vér.Sztem neked is csak ez van ha hosszabb ideig elhúzódik akkor se aggódj tapasztalatból mondom :)
2012. ápr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%

Ez fehér folyás, nekem is van, még nem menstruálok.Gratulálok, hamarosan nagylány leszel! (:


11/L

2012. máj. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!