Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kedves egybegyűltek. Naponta...

Faravell kérdése:

Kedves egybegyűltek. Naponta 4-5x szarok, ez hétköznapi dolog vagy csak simán jó az emésztésem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó az emésztésed. :)
2011. júl. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kegyetlenül jó az emésztésed, én max 2x naponta de az ötödiket már unnám az tuti
2011. júl. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mostanában nálam is ez van... ma is például 3x voltam...
2011. júl. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerencsére jó az emésztésed. Jobb ez, mintha hetente egyszer nyomnál.
2011. júl. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem nevezném szerencsének. Azt is mondhatnám, hogy megérne egy kivizsgálást, mielőtt belehalsz. Nem a tevékenységbe, hanem abba, ami okozza a folyamatos hasmenést.
2011. júl. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a normális, hogy reggel elintézed, és akkor másnap reggelig nincs vele "dolgod". Ha ez nem így van, akkor annak érdemes lenne utána-nézni.
2011. júl. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az, hogy naponta 4 szer szarik, az nem jelenti azt hogy fosik. például én is simán szarok egy nap 4-szer, de az nem hasmenés... semmi bajod, ne hallgass a sok setétre!
2011. júl. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát.. nem fosok.. semmi hasmenés csak sima szilárd állapotú dolog történik, és semmi fájdalom, ami miatt aggódnom kellene csak szokatlan volt.
2011. júl. 21. 13:45
 9/9 anonim válasza:
szerintem ne egyél annyit...
2011. aug. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!