Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Reggel óta gyakran érzem,...

Reggel óta gyakran érzem, hogy pisilnem kell és úgy vettem észre hogy véres a vizeletem. Mitől lehet? Felfáztam?

Figyelt kérdés
Olyan, hogy pisilés végén egy kis vér cseppenik és akkor eléggé fáj az alhasam.
2012. ápr. 9. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem felfáztál, lehet, csak meg fog jönni. Olyankor normális a vizeletben a vér. Nekem pl., ha megjön, előtte fáj az alhasam, sűrűn kell pisilni, és vér is van benne, persze, nem sok. Nem tudom, hány éves vagy, de nyilván ez a valószínűbb:D
2012. ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Félidőben vagyok, szóval még nem most fog megjönni.
2012. ápr. 9. 14:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Már ha lány vagy:D
2012. ápr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig ez lehet felfázás is. Egyik barátomnak is véres volt a vizelete, amikor felfázott.
2012. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Olyankor normális a vizeletben a vér" ... Te jó ég! Sosem normális a vér a vizeletben!!! Az teljesen más, ha a hüvelyből kifolyó vér összekeveredik a vizelettel... de az nem a hugycsőből jön.


A vér a vizeletben lehet felfázás, hólyaghurut vagy vesekő miatt is. Egyik veszélyesebb a másiknál.


Vannak házigyógymódok, ha még az elején elcsíped a betegséget akkor sok sok sok folyadék, kamilla tea, c vitamin, tőzegáfonya kifonat segíthet.

Vagy medveszőlőlevéltea és hasonlók.


De ha már 2-3 napja fáj, akkor irány az orvos és antibiotikum. Nem játék.

2012. ápr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó választ! Ma kezdődött de így estére mintha csillapodott volna, no meg sok folyadékot is ittam/iszom. Remélem nem lesz gond!
2012. ápr. 9. 18:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobb ha orvoshoz mész!
2012. ápr. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!