Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes kismama vagyok,...

15 hetes kismama vagyok, vajon felfaztam olyan felfazasosan faj a hasamalja de a vizeletem nem csip? Igaz sokat jartam mezitlab a lakassban a meleg miatt.

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd fel az orvosodat. A folyásod változott?
2009. máj. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Szerintem is keresd fel az orvosodat.Biztos ami biztos.Inkább nézzen meg és akkor megnyugszol.Én egy hosszan tartó hányinger miatt is elmentem hozzá...Azért próbálj meg megnyugodni.Valószínűleg csak a baba nyom.Velem is volt ilyen kb. a 18.héten.(most kezdtem a 25. hetemet)Most mindenre azonnal "ugrunk" és ez természetes.Remélem nincs semmi bajotok.Azért írj majd,hogy mit mondott a doki.

Gondtalan babavárást.

2009. máj. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem mindenképpen menj el orvoshoz,én is hasonlóan voltam,de nekem még a vesém is begörcsölt,mert későn mentem orvoshoz.Egy esetleges hugyúti fertőzés nem jó a babának se!

Mindenképpen nézess vizeletet!

2009. máj. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

...az elöző válaszhoz:

ja és írj mit mondott a doki.Minden jót!


Üdv:29 hetes km

2009. máj. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Szia!Én is jártam igy ugy 16 hetesen.Elmentem a dokihoz,és nem volt baj,csak a baba nyom,helyezkedik,nö a méhed.Magne b 6.ot szedjél,az segít.
2009. máj. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat
2009. máj. 19. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!