Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már megint felfáztam. Már...

Már megint felfáztam. Már este fájt az alhasam, de ma ugy keltem h csíp a vizeletem görcsöl a hasam nemtudtam munkába sem menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hete voltam felfázva már orvoshoz menni is ciki h megint ez a bajom.Mire tudom kikúrálni magam?Mit csináljak?
2010. dec. 7. 08:09
 1/8 anonim válasza:
vegyél egy forró kamillás fürdőt és igyál sok teát.1-2 nap és jobban leszel és öltözz fel rétegesen
2010. dec. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nállam is volt ilyen.Nem ciki ha megint orvoshoz mész,de ki kell kezelni antibiotikummal.lehet kapni a gyogyszertárba gyulladás csökkentö teát,nagyon rosz ize van,de segit,ez ilyen por alakba van nállunk,én bécsben élek,nem tudom lehet e magyarba kapni.kérdezzd meg a patikust.

Napi 3 szor kell inni 2 dl.ha mar érzed a tüneteket,igyal belölle nekem segitett,és ne felejts el dokihoz menni,kell a gyogyszer.

2010. dec. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi elmentem dokihoz írt gyógyszert,de azt mondta a héten mrá ne menjed dolgozni.:S
2010. dec. 7. 11:42
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Talán ha felöltöznél rendesen..
2010. dec. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Kedves 13:13! ne tudo hogy nő vagy-e vagy sem de felhívnám a figyelmed arra hogy vannak olyan nők akik akárhogy felöltöznek felfáznak.Én példálul egy hónapban legalább kétszer szoktam és urulógiára járok vele de már nem tudnak velem mit csinálni. Hiába vagyok felöltözve rendesen mert hordok mindennap garisnyát meg vesemelegítőt és emellett indig 2 zokni van rajtam meg vastag talpú cipő vagy csizma. Már csípő nadrágot sem hordok csak magas derekút de így is állandóan felfázok.Úgyhogy ne dobálózz azzal hogy felkellene öltözni rendesen.Örülj neki hogy nem voltál még ilyen helyzetben.21/l
2010. dec. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
és vettél teát is?
2010. dec. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha gyakori, visszatérő felfázásod van szedj tőzegáfonya kapszulát,megvéd a felfázástól.
2010. dec. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Felöltözök rendessen és minden reggel iszok áfonyalét..
2010. dec. 7. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!