Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hosszú ideje (akár évek)...

A hosszú ideje (akár évek) lappangó hüvelygyulladás később átterjedhet más szervekre is a hasban?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 11. 13:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Természetesen, ezért lesz sok nö meddö a nem kezelt gyulladások miatt
2012. ápr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Igen, jól mondja az első.
2012. ápr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Bizony, bizony! Meddőséget is okozhat, úgyhogy érdemesebb kezeltetni.Az állandó gyulladástól elzáródhat a petevezetéked, gyulladásba jöhet a petefészek, és a méh.
2012. ápr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nekem a múlt héten állapították meg a hüvelygyulladást, de ahogy a tüneteit olvasgattam, szerintem nekem már elég régóta van (még fiatal vagyok, most voltam először nőgyógyásznál).

Gyakori vizelési ingerem is van már pár hónapja (nem csíp, nem fáj, egyszerűen csak kell), akkor valószínűleg a hólyagra is átterjedt a gyulladás?

Már egy ideje úgy érzem, mintha az egész hasam be lenne gyulladva. Feszül is nagyon, akkor is ha nem esek semmit és teljesen lapos, ha meg eszek akkor egyből felpuffad, de nem az egész hasam, csak köldöktől lentebb.

2012. ápr. 11. 13:59
 5/15 anonim ***** válasza:
sajna már nekem is több mint egy éve van...a doki már annyi mindent adott rá és nem akar múlni... most voltam megint és mivel 26 vagyok már jövőre szeretnénk gyereket rá is kérdeztem h ez mennyire fogja befolyásolni és mondta h elvileg így nehéz teherbe esni. járni kell vizsgálatra vele rendszeresen ha sajna neked is ez van....én nagyon elvagyok keseredve e téren :(((
2012. ápr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Válts orvost sűrgősen!

Ha egy év alatt nem volt képes elmúlasztani, akkor vagy pancser, vagy nem is akarja, mert esetleg magánba jársz hozzá jó pénzért...

2012. ápr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nem magán doki sztk-s...azért kezdtem anno hozzájárni mert minden ismerős meg rokon hozzá jár és nála szült, és mindenki meg van vele elégedve. kis városban lakom 2 nőgyógyász van itt és rá mondják h jó a másikra nem. nem tudom mit csináljak, beszéltük férjemmel h orvost kéne váltani és valamelyik környező városba menni. nem tudom. most is kedves volt meg minden de meg egy olcsó sz*art írt (betadine hüvelykúp) kíváncsi vagyok hatni fog-e mert már ez a nagyon sokadik amit felír vagy ad....mondanom sem kell hogy mennyi pénzbe van már....ja és a kezelés utána a lactofeelt kell vennem ami 3500 körül van már használom pár hónapja és semmi...most ha betadine után azt mondta használjam ezt akár egy évig is lehet...hát gondoltam magamban h kösz... 3500ért havonta?
2012. ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Gynoxint próbáltad? Nekem az van most, de még nem tudom, hogy mennyire jó.

Talán érdemes lenne kikérni egy másik szakvéleményt is, ha ő is azt mondja, akkor folytathatod a régivel a kezelést, ő már ismeri régóta a panaszaid. Remélem sikerrel jársz minél hamarabb és meggyógyulsz! Nem szabad feladni! :)

2012. ápr. 11. 17:17
 9/15 anonim ***** válasza:
Köszi! Kitartó leszek :)
2012. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

hát bizony ezen a területen összefügg minden mindennel: [link]

a lactofeel ideig óráig segít csak, tejsavat tartalmaz az nem kellemes közeg a baciknak meg egyéb fertőzéseknek, de inkább a hüvelyflórádat kéne rendbe tenni, valami olyan készítménnyel, ami magukat a probiotikus tejsavtermelő bacikat telepíti vissza.

nekem a nőgyógyászom (nő mellesleg és ő is ezt használja)a probiotikus tampont ajánlotta, ez se olcsó, de legalább használ :)

ellen probiotikus tampon a neve és gyógyszertárban lehet kapni

2012. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!