Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elalvás előtt miért kell...

Elalvás előtt miért kell állandóan pisilnem?

Figyelt kérdés
Szóval ugye mielőtt alszok, azelőtt mindig ki szoktam menni wcre mert kell is meg hát később ne keljen. xD Aztán visszamegyek, és kb 10 perc után megint kell. Oké, megint kimegyek, aztán visszajövök. Utána megint 10 percre kell megint egy kicsit. És ez nagyon idegesít, mert sokáig fent maradok miatta.. Másnál is van így??
2012. ápr. 13. 11:58
 1/1 anonim ***** válasza:

amikor kicsi voltam, "kötelező" volt elmennem wc-re lefekvés előtt, akkor is, ha nem kellett..., mert állítólag 3 évesen még bepisiltem. utána ez szokássá vált és tizenakárhány éves koromig megmaradt.

lehet, hogy egyszer veled is történt valami hasonló, csak nem emlékszel rá, és késztetést érzel, hogy wc-re menj?

2012. ápr. 15. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!