Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan mondjam a szüleimnek,...

Hogyan mondjam a szüleimnek, hogy nőgyógyászhoz szeretnék menni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és kíváncsi vagyok rá, hogy minden rendben van e velem, viszont nem tudom, hogy mit csináljak, csak úgy jelentkezzek be valahova, vagy előbb kérdezzem meg anyukámat, vagy mit csináljak. :$
2012. ápr. 14. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég csak anyukádnak elmondanod. De ez egy hosszabb beszélgetés lesz. Ugyanis nőgyógyászhoz csak 18 éves kortól kell járni, vagy amikortól már nem vagy szűz. Előtte csak ha valami betegséged van.

Ha nincs tüneted, akkor nem fogja érteni, minek akarsz menni, rákszűrésre ilyenkor még nincs szükség, nemi úton terjedő betegséged nem lehet, terhes nem lehetsz. Ha valamilyen panaszod van (viszketés, vagy esetleg már beállt a ciklusod, de kimaradt a menzeszed), akkor egyszerű, "anya, valami nem stimmel, nagyon viszketek, szeretnék nőgyógyászhoz menni".

2012. ápr. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

18 éves kor után sem csinálnak semmit, ha az ember még szűz.

Én 21 vagyok és szűz, de még ha panasszal megyek is, akkor is csak akkor vizsgál meg (UH-n kívül), ha nagyon indokoltnak látja.

2012. ápr. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valami bajra gyanakszol? Vannak tüneteid, ha igen, mi, vagy mik azok?
2012. ápr. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Egyébként sok lány példát vehetne Rólad, hogy így törődsz az egészségeddel!!! Csak így tovább! :)
2012. ápr. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szűz vagyok, semmi tünetem nincs, csak kíváncsi vagyok, hogy minden rendben van e velem, úgyhogy akkor inkább még várok :) Még egyszer köszönöm
2012. ápr. 14. 20:33
 6/7 anonim válasza:
0%

A Szüzesség dologba tudok segíteni írj üzenetet ;DDD

15/f

2012. máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
maradj már 15 f. mit tudhatsz te?
2013. nov. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!