Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha már kiskorom...

Az normális ha már kiskorom óta minden nap van fehérfolyásom?

Figyelt kérdés

Már kb 10 éves korom óta van folyásom minden nap, nem csíp, nem viszket, nincs szaga de ez engem nagyon zavar és persze használok tisztasági betétet de jobban örülnék ha egyáltalán nem lenne. Nem lehet ez ellen valamit tenni?

18/L


2012. ápr. 14. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Normális, és nem lehet sajna.


Nekem is van mensik között. :S

2012. ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tenni nem lehet, és nem is kell ellene, mert a fehérfolyás tisztítja és védi a hüvelyed a fertőzésektől. Első voltam.
2012. ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én el tudnám viselni de igazából az zavar, hogy ha majd arra kerül a sor, hogy együtt legyek egy fiúval, akkor nekem kínos lenne, hogy látja a tisztasági betétet.
2012. ápr. 14. 17:16
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Ne legyen kínos, és ha a fiúnak az, akkor meg sem érdemel Téged. Nő vagy, és a nőiesség ezzel jár. Egyébként én is fiú vagyok. :)
2012. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Jó ezt látni, hogy így áll hozzá egy fiú.
2012. ápr. 18. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!