Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok és már 2 éve...

12 éves vagyok és már 2 éve van fehérfolyásom és még nem jött meg. Miért nem? Anyum keresztlányának 11éves korába megjött. és a mellem se valami nagy. Ez normális?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 17:37
 1/10 sine.lacrimna ***** válasza:

12 évesen igen.

Van akinek csak 16 évesen jön meg.

Ráérsz még.

2011. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen normális. Ha 16 éves korodig nem menstruálsz, akkor viszont orvoshoz kell menned.
2011. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak 14 évesen jött meg, szóval ráérsz. :)
2011. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 petrusi válasza:
Nincs semmi baj. Nekem már 9 éves koromban fehérfolyásom volt(szerencsére, már tudtam mi az) és 12 és fél éves koromban jött meg. Nem volt jó dolog, hogy a bugyim egy kicsit mindig olyan volt, de meg kell tanulni együtt élni vele.
2011. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Semmi baj, én is 12 vagyok, és még fehér folyásom sincs, csak nyugi.(:
2011. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

16 éves korodig ráérsz. ha van folyásod (átlátszó, fehéres-sárgás ragacsos hüvelyváladék), akkor elképzelhetőbb, főleg ha régebbóta (1 év v több) van már. barnás pöttyök vagy pecsételés után szokott ált. megjönni biztosra, de akkor is lehet még hátra 1-6 hónapod! nekem úgy 2-3 volt! :)

ha a folyásod hirtelen megváltozik, akkor már számíthatsz rá, vagy ha hagörcsöd van, és mindenkinek egyénétől függ, lehet,16 éves korodig mondom h rársz! szőrősödsz már egyáltalán? melled meg ott lennt nem fejlődsz, akkor nem számíthatsz rá, és elmondom, hogy mielőtt megjönne, már nem fogod várni, bár gondolom most irigykedsz arra a kislányra, pedig inkább sajnálnod kellene, mert 11 évesen szegény tehetetlen, és mindenben segítséget kell majd kérnie.

normálisnak mindened normális, de még valószínáleg nem fog megjönni, és ne is várd. de valószíná h már nem sok van hátra.

mindig legyen nálad betét! :)

és ne aggódj, ráérsz még!

ha több infóra lenne szükséged: menstruacio.blog.neon.hu

remélem segítettem!

2011. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

12 éves vagyok és és már fél éve szedik a kozmetikán a szemőldököm a hónajam és odalent pont fél éve vagyok 12.

nagyon szörös vagyok odalent már 1,5 vagy 2 éve azért mentünk kozmetikushoz mert ciki lett volna a fürdőruhában..... és a mellem is nő 1,5 2 éve.

2011. szept. 3. 18:44
 8/10 A kérdező kommentje:
És a mellem nem nőt sokat 1,5 2 év allatt de azért nem láthatatlan de látszik a pólóban meg ilyenek..
2011. szept. 3. 18:46
 9/10 anonim ***** válasza:

még akkor is ráérsz, barna pöttyöket várhatsz még.:) utána fog, már nagyon közel vagy hozzá, de lesz kb. 50 éved menstruálva, úgyhogy ÉLVEZD KI!! élvezd ki h nincs!

am nekem 70/A-s volt mikor megjött. (bár már két éve akkora, de nekem nem baj! :)

2011. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez normális, nem mindenkinek kb akkor jön meg mikor az egyik rokonának. Amúgy nemsokára megjön ne aggódj:)
2011. szept. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!