Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Marcius 2-an volt menzeszem,9-...

Marcselina kérdése:

Marcius 2-an volt menzeszem,9-én együtt voltama párommal azota görcsöl a hasam also része, sokat járok vizelni, ma 22-én csinaltam terhességi tesztet negativ lett. Van esélyem arra, hogy terhes vagyok? Van egy cisztam azért görcsolök?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha a teszt negativ akkor nagyon valoszinü h helyes eredményt mutat. a hasad mennyire görcsöl? és mikor? ugyanugy mint mensi előtt mindig, vagy kicsit más? szakaszosabb, rövidebb ideig jön de erősebb mint szokott lenni? ha ugyanolyan akkor várd ki a következő menstruációd idejét, ha másmilyen és mellé fáj a cicid, nyomásra érzékenyebb, a mellbimbód is fáj vagy kellemetlen ha hozzáérsz, akkor menj el nőgyógyra, ők elküldenek egy vérvételre. de nekem jan 15-16.án volt együttlét, és 25.én kellett volna megjönni. febr. elején csináltam tesztet, ami pozitiv volt. régebben ha csak késett, mindig negativat teszteltem. szoval ne siesd el, mert ha nagyon szeretnéd lehet h csalódás lesz ha tényleg negativ. várd ki a köv. mensid. sztem.
2011. márc. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Olyan gyenge görcso,ésáltalában estére.ma pl már olyat érzek,hogy megfog jönni,de még semmi.a teszt most is negativ.A melleim nem fájnak,csak nagyon szédülök.Es nagyon kivávánom a kajat
2011. márc. 23. 07:47
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem is olyan volt mintha meg akarna jönni bármeik pillanatban, sőt néha még most is begörcsöl a hasam. ha a teszt megint negativ, akkor várj, tuti meg fog jönni. csak ne idegeskedj rajta, és ne képzeld be hogy terhes vagy, mert a szervezeted reagál az elképzelt helyzetre. ezt hivják álterhességnek. nekem a melleim már az első héten elkezdtek iszonyatosan fájni, most kétszer akkorák mint voltak. (nem tulzok, semmi mellem nem volt, most 70A-s melltarto szorit, kicsuszik belőle...)
2011. márc. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most kellene megjönni ,görcsölök és semmi.Nem tudok aludni hajnalban jönnek a rosszulátek szédülés hanyinger,de tesztet most nem csinaltam.A vizeletem sötét szokott lenni menz.előtt ,most világos.Mi van most?
2011. márc. 25. 07:45
 5/11 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem megirni ,hogy 38 éves vagyok,lehet hogy nehezebben esek majd teherbe.Van egy 19 éves lányom és nagyon szeretnék neki tesokat.Mindenki varja a kisbabát az nem lehet,hogy nem lesz.
2011. márc. 25. 07:50
 6/11 A kérdező kommentje:
Ma pl olyan hányingerem van,faj a hatam és a görcsök elmultak.A vizeletem világod,menzesz előtt mindig sötét volt.Lehet,hogy terhes vagyok.Várok még 2 napot és csinalok tesztet.Mi jo a hányingerre?
2011. márc. 25. 16:47
 7/11 anonim ***** válasza:
menj el nőgyógyászhoz, ő elküld vérvételre abbol egyértelmüen megmondják hogy az vagy e vagy se! az tutibb és olcsóbb is mintha teszteket csinálsz. amugy hányingerre nekem a cukrozott gyömbért mondták de undoritó ize van szerintem, nekem a kóla vált be. hidegen. amugy a legjobb ha kiadod ami kikivánkozik, utána megkönnyebbülsz és nem leszel rosszul. :)
2011. márc. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
amugy nekem csak az 5-7. hétnél jött a rosszullét, az első második héten még egyáltalán nem.
2011. márc. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Amenzeszem nem jött meg,a teszt negativ.Erzem,hogy kismama vagyok,mert a rosszulétek meg vannak.Aprl.13 an megyek nőgyogyászhoz.Most várok és reménykedek.Igaz ,hogy a vizelet teszt csak megtermékenyités utan 28 nappal mutatja ki?
2011. márc. 31. 08:32
 10/11 anonim ***** válasza:
a vizelet teszt a beágyazodástol számitott 3. napon már kimutatja. viszont a beágyazdás csak a 3. héten van, és akkor előfordul alhasi fájdalom, esetleg vérzés (de az ritka). a hányinger és "reggeli" rosszullét pedig csak az 5-7. hétben jelentkezik és ha szerencsés vagy a 12.ben el is mulik. két hetesen még semmit nem fogsz érezni. és ha bemagyarázod magadnak h de az vagy akkor a szervezeted is ugy reagál. (késik a mensid, rosszulvagy, fáj a melled...)
2011. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!