Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon izzadok, sok mindent...

Nagyon izzadok, sok mindent kipróbáltam már de nemhasznált. Minden nap zuhanyzok, mosakodok és akkoris. Még télen is ha fázok. Nemtudok felhúzni egy színes felsőt, mert rögtön meglátszódik rajta az izzadás folt. Mit tudnék tenni ellene? /16éves lány/

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj endokrinológushoz, mert szerintem valami hormonproblémád van.
2012. ápr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a golyós+spray kombi. bevált, vagy a stiftes dezodor. Érdemes a drágábbat, vagy az erősebbet venni, de ha ezeket már próbáltad, akkor ahogyan az első válaszóló is írta: endokrinológus. (Sejtem, hogy fálsz dokihoz menni, de gondolj csak arra, hogy utána bármilyen felsőt felvehetsz. :D)
2012. ápr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát jövőhónapban megyek bőrgyógyászhoz hátha tud ajánlani vagy csinálni valamit. :) Az endokrinológus mit csinál? kapok injekciót vagy valami szert /kenőcsőt/ sprayt vagy valamit? :)
2012. ápr. 16. 16:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Az endokrinológus vért vesz, és ha abból kiderül, hogy mi bajod, ha kell tovább küld vizsgálatra, vagy gyógyszert ír fel. Első voltam.
2012. ápr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász lehet, hogy nem tud segíteni, ezért lenne jó, ha endokrinológushoz mennél minél hamarabb, ha kapsz időpontot. Megint első voltam.
2012. ápr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm akkor lehet, hogy ott megpróbálom :)
2012. ápr. 16. 17:11
 7/7 LutriFort válasza:

Szia!

15 vagyok én is úgy izzadtam,mit az állat. Amióta az solutio antisudoricát használom minden normális lett. A patikákban lehet kapni vény nélkül, szuper szer! 0% izzadság! 400-500 ft. Csak vizes hónaljra vidd fel vagy nagyon csíp... fürdés után lefekvés elött!(szőrtelenítés után sose!!) Garantáltan hat az első használat után! üdv. Írd meg h mi lett.

2013. szept. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!