Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túlzott izzadás ellen mit...

Túlzott izzadás ellen mit lehet tenni? A jóga/gyakorlatok használnak rá? Nem merek színes cuccot felvenni mert folt van a hónaljamnál :S

Figyelt kérdés

14/L vagyok.. MI okozhatja ezt?

Próbáltam már több készítményt. Esetleg vmi házi praktika?

Van köztetek aki ebben szenved ,mit tesztek ellene?

Most kezdem a középsulit és előre félek h mi lesz ,mert főleg suliba izzadok ,de itthon nem.


2010. aug. 18. 11:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

varod hogy elmuljon ez a korszak, vagy addig probalod az izzadasgatlokat amig egyik be nem vallik, velem is pont ez a problema :(....

anyum most valamit a Vichy-tol rendelt de sztem jo lesz mert kurwa draga volt :P

2010. aug. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm h írtál:)
2010. aug. 18. 11:54
 3/17 anonim ***** válasza:

már nagyon sokszor leírtam, meg mások is ezen az oldalon

SOLUTIO ANTISUDORICA

2010. aug. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

jaja az S.A.-tól egyáltalán nem fogsz izzadni,gyógyszertárban kb 4-500 ft.csak az a baj vele,h nem a legegészségesebb:S

de ennek ellenére én használom,mert habár már 18 éves vagyok,nekem is ez a problémám mint neked. bár nyáron vmiért nem...de sztem ha elkezdődik a suli ismét visszatér,mert stresszelek a suliban.lehet,h nálad is ez a baj,akkor viszont a jóga segíthet,mert ellazít

2010. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2010. aug. 18. 14:28
 6/17 anonim ***** válasza:
nekem a s.a. nem használt semmit. én is vichyt kaptam most,eddig jónak tűnik,remélem suliban is beválik
2010. aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló : mennyibe kerül a Vichy termék és hol lehet kapni,ha szabad kérdeznem ? :)
2010. aug. 18. 18:35
 8/17 anonim ***** válasza:

elso valaszolo vagyok:

gyogyszertarakban lehet kapni, kb 2000ft-ert :)

2010. aug. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
én 3000 valamennyiért vettem
2010. aug. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Nekem is ugyanez a problémám, annyi különbséggel, hogy nekem nem csak a suliba hanem mindig van :S. Én nyáron megoldottam annyival, hogy olyan felsőket vettem ami csak ilyen kis pántos. Télen meg amikor hidegebb van akkor pedig akármilyen meleg is van bent, nem veszem le a pulcsimat, csak ha fekete van alatta. Ez van, a hormonok miatt van szerintem, majd kinövünk belőle :]

16/L

2010. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!