Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan akinek beállítot...

Van itt olyan akinek beállították rendesen a pajzsmirigy gyógyszerét (pajzsmirigy alulműködésre) de a menzesze megbolondult?

Figyelt kérdés
14 éves korom óta szedek gyógyszert rá, most 23 vagyok, semmi gond nem volt eddig, mindenig napra pontosan megjött, de februárban késett, meg fel is fáztam, doki kikúrált, nőgyógyászhoz is elmentem, szervi gondot nem talált, azt mondta kis hormonzavar miatt késik, felírt egy gyógyszert, szedtem 5 napig azt mondta utána megjön. Meg is jött, de mondjuk nem az a normális, jóval kevesebb. A leletek alapján mondta a doki hogy normál kategóriában van a TSH értékem , mégse jött meg azóta!! Mi lehet a gond? Terhes nem vagyok.
2012. ápr. 16. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Endokrinológushoz menj, mert lehet ez hormonprobléma, az pedig az endodokik szakterülete, nem a nőgyógyászoké.
2012. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az, mondtam hogy 14 éves korom óta van alulműködésem, azt nem nőgyógyász állapította meg hanem endokrinológus. A kontrollon mondták hogy normál értékeim vannak.
2012. ápr. 17. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!