Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vasárnap feküdtem le először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasárnap feküdtem le először a barátnőmmel. Másnap szakított velem, azzal az indokkal, hogy nem illünk össze. Eddig semmi baj nem volt, azt mondta szeret.2 hónapja voltunk együtt. Lehet, hogy valamit rosszul csináltam, azért szakított?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 11:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
A szex után egyből szakított??Akkor vagy nem szeret vagy pedig itt az élő példa hogy a nő is kihasználhatja a férfit...szüzek voltatok vagy voltatok már előtte mással is??Amúgy lehet hogy csak kihasznált és csak dugni akart...
2011. nov. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Ja és mennyi idősek vagytok?
2011. nov. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Tobb mint valoszinu, hogy vagy valamit rosszul csinaltal vagy megundorodott a testedtol lehet nem vagy vonzo szamara meztelenul, vagy a mereted nem megfelelo!! nincs kizarva egyik varians sem!


31 L

2011. nov. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Vagy még arra gondolok hogy lehet hogy 3-an vagytok a képben és van esetleg még valaki...általában ha szereti a másikat az ember akkor nem szakít azért egyből mert esetleg nem volt jó a szex,szerintem csak azt akarta hogy keféld meg..
2011. nov. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

ma 11:27


Általában nem szoktak az emberek egyből szakítani azért mert nem jó a szex pláne nem 2 hónap együttlét után...szerintem ez hülyeség...ha annyira undorodott volna tőle akkor nem feküdt volna le vele...

2011. nov. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező bocsi hogy megkérdezem de rendesen nedves volt a puncija?:)ha igen akkor csak kihasznált ha nem akkor valóban nem volt jó neki...
2011. nov. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 hellosztok ***** válasza:
59%
az utolsó vall egyet értek vagyis hogy elment vagy nem??? mert ha nem akkor lehet az a baja de nem biztos sztem csak erre kelletél neki vagy nem voltál jó vagy csak gy szórakozásbol volt veled!
2011. nov. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
az orgazmus nem lényeg.... attol nem szokás elhagynia másikat hogy elsöre nem képes orgazmust okozni ez hülyeség.
2011. nov. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
én a punci nedvességére értettem...mert ha nem izgul fel akkor nem is nedves...vagy esetleg egy kicsit,de ha valaki nagyon felvan izgulva akkor az tocsog a nedűben...:)szóval az izgalmi állapotot abból meg lehet ítélni..
2011. nov. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
a tiédet értettem, én hellosztok üzijére irtam:)))
2011. nov. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!