Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mit tennétek/gondolnátok,...

Ti mit tennétek/gondolnátok, ha az egyik barátnôtöket ill. egy idegen lányt úgy látnátok, hogy már átázott?

Figyelt kérdés
Én mindig attól félek, hogy hirtelen megjön, mert még nem rendszeres és így átázok. :/ De viszont nem tudom, hogy a barátnôim szólnának-e, ha megtörténne ez a baleset és ezért kérdezem, hogy ti mit tennétek.

2012. ápr. 24. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Én fiú vagyok és ezt a nőiesség természetes velejárójának fogom fel, mivel az is! Bunkóság ezért egy lányt is cikizni!!!
2012. ápr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Első vagyok. Ha látnék egy lányt, hogy átázott, odaadnám neki a pulóverem, hogy tekerje a dereka köré.
2012. ápr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

én szólnék neki.:)


első: de édes vagy :))

2012. ápr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen szólnék a barátnőmnek. Inkább én, mint egy idegen. Ha idegen csajszit látnék, akkor is szólnék neki halkan a fülébe. Nők vagyunk, nincs ebbe semmi.

Ne aggódj, nekem edzőtáborban ázott el a fehér nadrágom csutkára, úgy edzegettem a fiúkkal (aikido), egyikük sem szólt, hanem kussoltak diszkréten. Ennek az lett a vége, hogy mire észrevettem, már a tatami (aikido szőnyeg) is olyan lett, plusz a gatyámat is többször kellett mosni, hogy kijöjjön... elég mérges voltam, jobban esett volna, ha valamelyik diszkréten, de jelez, hogy gáz van.

2012. ápr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátnőm, szerintem szólnék neki, hogy tekrje maga köré a pulcsiját, ha nem ismerem, "nem venném észre". Ez van, én is járhatok (jártam már) így. Nem gondolnék semmit, max annyit, hogy "szegény".
2012. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Azért akad normális fiú :) Nagyon cukik vagytok,jók a hozzászólások:)

Én 34/L de most is néha váratlanul ér a dolog, de még akkora gáz nem volt:)

Ha valakit így látnék ,biztos segítenék, megértően szólnék,és eszembe nem jutna kiröhögni ,cikizni.

Aki ezt csinálja , az nem komplett,ez a nők életének a része:)


Ha velem történne,akkor magamra tekerném a pulcsim,kabátom,és rohannék haza tisztába tenni magam:)

Vagy a legközelebbi ismerőstől kérnék segítséget,felugranék hozzá és kérnék váltó ruhát.

2012. máj. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Velem is előfordult már és szóltak a barátnőim.Pulcsi és gyorsan haza. :) Olyan is volt,hogy egy idegen átvérzett és,mivel a suliban voltunk és egy csomó fiú volt ott odamentem és halkan mondtam neki,hogy mi van.Egyből lement és ő is pulcsival a derekán jött vissza és megköszönte :)
2012. máj. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!