Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők: idegen helyen, hogy...

Nők: idegen helyen, hogy szoktatok pisilni, hogy nehogy elkapjatok valamit?

Figyelt kérdés
Pl.: nem ültök le a wcre, vagy wcpapírt tesztek rá?Ha fertőtlenítő kendővel letörlöm az elegendő?
2010. jún. 18. 19:42
1 2
 1/11 Doruss ***** válasza:
100%
Én vagy vastagon körberakom wcpapírral, vagy pedig rátámaszkodom a kezemmel és csak fölé "ülök".
2010. jún. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

én már ált suli felsőbb osztályai óta nem használtam ülőke-papírt. szimplán klotyó felett a levegőben csücsülve... (még tamponcserekor se para a dolog:P)

egyedül barátaim házában/lakásában merek lecsüccsenni:P ott mégse megy át annyi ember az ülőkén:)

2010. jún. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nehezen tudok úgy pisilni,hogy nem ülök rá.Szóval ha tudok akkor teszek rá wc-papírt vagy zsepit,de ha véletlenül nincs akkor kivárom amíg nagyon-nagyon kell pisilnem és akkor nincs gond a wc fölé guggolással:)

15/L

2010. jún. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sose ül rá és nem zsepizek,állva kicsit berogyasztva bele célzok.
2010. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ülök rá, jó erős combizmaim vannak. :)
2010. jún. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak let örölni nem elegendő,mert bármit elkaphatsz,vagy fölé állva pisilj bele v.nagyon sok zsepit rakják,mert az ilyen helyeken lévő WC papír is veszélyes lehet,egyszer láttam még középsuliba hogy a földön végig gurult az egyik papír és képzeld vissza rakták,sose lehet tudni hány kéz fogta már meg,v,nem érintkezett e más bacikkal.
2010. jún. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
és arra nem is gondoltatok mi van belül...először lehúzom! Aztán a wc belsejébe dobok egy csomó wc papírt, hogy arra pisiljek, mert a felcsapódó gőz, vagy visszafröccsenő vizelet és ami még a wc-ben van. (hideg wc-be, mleg pisi :) ) is fertőzhet! Orvos mondta. Az ülőkére és feltétlen belülre is tegyél wc papírt!
2010. jún. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
sose ülök rá, nekem is jók a combizmaim:D Csak itthon, barátoknál és a koliban a saját fürdőben ülök rá.
2010. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Általában fölé guggolok,de pl. ha izomlázad van akkor a wc papírral vastagon rakd körbe az ülőkét!

Ja és ne úgy húzd le hogy még fölötte ülsz/guggolsz mert a felcsapódó "kakivíz" (xD) sem a legjobb Oo

2010. jún. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezek mind jó tanácsok. Ha elég fóbiás vagy, már befelé is moss kezet és ne fogd meg kézzel a kilincset meg egyáltalán a benti dolgokat. Saját zsepit használj törlésre!

Én amúgy még barátoknál és rokonoknál sem ülök rá a wc-re. Ők is kaphatnak váratlan vendéget, és a wc-t senki sem tisztítja úgy, mint én az enyémat :-D

2010. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!