Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van több férfi nőgyógyás...

Miért van több férfi nőgyógyász, mint nő nőgyógyász?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 22:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
33%
Csak. Hogy legyen mit kérdezni. Nem unalmas még a téma?
2012. ápr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
60%
Nem értem miért nem az a fontos, hogy az az orvos, akihez mennek a lányok és nők profi legyen, kedves, megértő, és meg lehessen beszélni vele mindent. Régebben senkit nem érdekelt milyen nemű a nőgyógyász, mégsem okozott még kislányoknak sem lelki sérülést, ha férfi orvos vizsgálta őket. Pont azok az anyák okoznak lelki sérülést a lányaiknak, akik nem magyarázzák el nekik azt, hogy mi vár rájuk az orvosnál és miért, és arra nevelik őket, hogy a férfi nőgyógyászok perverzek.
2012. ápr. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
24%
Hogy legyen miért bosszankodnod és unalmas perceidben ezerszer is feltenni ugyanazt a kérdést hogy provokálhass minden válaszolót, aki más véleményen van..! Ezt trollkodásnak hívják más néven! Szerencséd, hogy nem én vagyok a modi! Esküszöm kideríteném honnan írsz, ez nem is olyan nehéz az IP cím alapján!
2012. ápr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
13%

Te 3.-as

eszednél vagy??

Ki provokál, kit?!!!


Miről beszélsz??????

2012. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem 3 fő oka van:

1. azok az orvostanhallgatók mennek nőgyógyásznak, akik az átlag felett érdeklődnek a női test iránt, és az átlagnál jobban vonzódnak a nőkhöz.

2. akkora pénz van a nőgyógyászatban, amiről a férfiak nem mondanak le, az biztos!

3. esetek nagy többségében egészséges embereket "kezelnek", gondolj a szűrésekre, vagy akár a szülésekre.

2012. ápr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
23%

2.

"Régebben senkit nem érdekelt milyen nemű a nőgyógyász, mégsem okozott még kislányoknak sem lelki sérülést, ha férfi orvos vizsgálta őket."


Hát ezt meg honnan tudod??

2012. ápr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
21%

3.

Tényleg borzadály vagy!


Hogy jössz ahhoz, hogy ilyeneket irogass?


Szégyeld magad!!!

2012. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem is a pénz a fő oka.

Állítólag vigyáznak is és nem szívesen fogadnak be maguk közé nőket.

2012. ápr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
21%

ma 09:04

"mégsem okozott még kislányoknak sem lelki sérülést, ha férfi orvos vizsgálta őket."


Szerintem okozott lelki traumát kislányoknak, nem is kicsit, és ez lehet az egyik oka annak is, hogy olyan kevesen mennek szűrővizsgálatokra utána.

2012. ápr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
27%
Egyetemista korukban ezeknek a fiúknak az érdeklődése a női nem iránt igen erős és valóban a nagyon jó és biztos jövedelem a másik.
2012. ápr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!