Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg gáz, hogy 21 évesen...

Tényleg gáz, hogy 21 évesen szűz vagyok? Egy nőgyógyász mondta.

Figyelt kérdés
Elmentem egy dokihoz (nem a sajátomhoz), hogy orgazmus után 20-30 percig erős alhasi fájdalmam van. Erre 20 perces monológot tartott arról, hogy milyen dolog már az, hogy én még szűz vagyok, ez okozza az egészet, mert zavar a dolog, az ilyenkorú lányoknak már rég illik nem szűznek lenni, keressek végre egy férfit, blabla. Basszus, 4 éve azon vagyok, de vagy én jövök be valakinek vagy nekem jön be valaki. A kettő együtt még nem jött össze. Őszintén szólva eddig nem zavart, hogy szűz vagyok, de amióta ezeket mondta... Most mennem kéne megint dokihoz, tudom, hogy gyerekes, de állandóan ez a doki jut eszembe, meg hogy biztos a többi is ezt gondolja, mit fognak szólni, stbstb. :D Nyugtassatok már meg légyszi.
2012. márc. 11. 08:56
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Meg 50x megkérdezte, hogy mért vagyok még szűz, én meg 50x elmondtam, hogy azért, mert így alakult.
2012. márc. 11. 08:59
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
egy hülye orvos miatt ne keveredj kalandokba!ne foglalkozz vele.
2012. márc. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
26%
és most mit lehetne erre nekünk mondani ?
2012. márc. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
90%
Az orvos volt hülye! Inkább legyél szűz még évek múlva is,minthogy váltogasd a pasasokat.
2012. márc. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy másikat,de azonnal! Én örülök.,hogy még szűz vagy...ez a mai világban csoda! És mi az hogy leszól? Mindenkinek a saját döntése és felelőssége mikor veszti el! :) Keress egy másikat...de most miért másikhoz mentél?
2012. márc. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
89%

hello

Az csak a primitív emberek szintjén égő, ha szűz vagy.

Sőt, nyugat Európában vannak, helyek, ahol a leggazdagabb osztályoknál az a menő, ha a nő minél tovább tartogatja vk a szüzességét.

Az is biztos, hogy régebben ez meglehetősen ritka volt, mivel ennyi idős korban az embereknek már családjuk volt, gyerekek, stb., és a női szervezet nem arra lett programozva, hogy ennyi idősen is szűz legyen.

Ha primitív is volt az orvos, lehetett valami igaza.

2012. márc. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
94%
Az élet azért nehéz, mert vannak retardált emberek, akiket ki kell kerülnöd, mint egy fát, ha el akarsz jutni a célba. Van olyan ember, aki 150 piercinget lövet az arcába, mert így fejezi ki magát. Van olyan, aki baltát ragad a kezébe, ha szeretne megnyerni egy vitát, vagy 1500 Ft-ra van szüksége. Van olyan ember, aki pap létére kisgyermekeket molesztál és teszi tönkre ezzel az életüket. Van olyan, aki fordítva áll be az autójával a benzinkúton, és nem érti miért nem tud tankolni. Van olyan, aki egész életében gyűlöli a szomszédját, mert 24 évvel ezelőtt a diófája levelei a ő kertjében landoltak. Van olyan, aki 12 évesen gyereket szül és büszke rá, mert az ő anyja kapja a segélyt, amíg 18 éves nem lesz, ráadásul ő is kapja a segélyt a saját gyereke után. Csak azt akarom mondani, hogy ténylegesen rettentő sok a hülye, a buta, az ostoba, az értelmileg alultáplált. És persze notóriusan meg akarnak győzni a saját kis szánalmas igazságaikról. Jó tanácsként annyit javasolok, hogy hagyd az általad retardáltnak minősített emberek véleményét figyelmen kívül amennyire csak lehet. Sok ember szerint, szerintem is, arra legyél büszke, hogy 21 évesen még szűz vagy, miközben a mai kis rongyok már 14 éves korukban fogamzásgátlót szednek, ráadásul ezt, fogi gát-nak hívják. Vannak ilyen emberek is a világon meg olyanok is.
2012. márc. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
84%

Nem bántásból írom, de én is néztem volna az orvos helyében, ha azzal jönne valaki, hogy az orgazmus után alhasi fájdalmai vannak, annak ellenére, hogy szűz. Persze a maszturbálással sincs semmi gond és teljesen természetes, de beismerheted, hogy a ez a helyzet kicsit érdekes.


Mindenesetre egy orvos nem beszélhet így a pácienseivel. Ha pedig arra kíváncsi, hogy miért vagy szűz, mond azt, hogy semmi köze hozzá vagy azt, hogy vallási okok miatt.


De ne aggódj, nem minden orvos tapló.

2012. márc. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hülye orvos.
2012. márc. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

"Persze a maszturbálással sincs semmi gond és teljesen természetes, de beismerheted, hogy a ez a helyzet kicsit érdekes."


Tulajdonképpen.. mi is érdekes ebben a helyzetben? Ja igen, furcsa lehetett az orvosnak azt látnia, hogy nem 14 évesen kér tanácsokat az aboruszhoz.

2012. márc. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!