Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már rengetegszer menstruációmk...

Már rengetegszer menstruációmkor próbáltam feltenni a mini tampont de sose sikerült. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
egy olyan 1 centit megy aztán elakad és nem tudom tovább tolni,pedig el vagyok lazulva és mégsem bírom beljebb tenni.egyik ismerősöm 13 éves és neki elsőre sikerült. én meg már vagy fél éve próbálom és nem sikerül.de már nagyon elegem van hogy nem tudom feltenni azt a rohadt tampont :'(
2012. ápr. 26. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
probald ferden, mivel a huvely nem egyenes
2012. ápr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
minden fele próbáltam de nem megy. minden irányba..
2012. ápr. 26. 19:13
 3/9 anonim ***** válasza:
én 12 éve használok tampont és néha még nekem is "elakad". Olyankor ferdén hátrafelé tolom. Rá is van írva a tájékoztatóra. Ne pont egyenesen próbáld felrakni, hisz a "hüvely ferdén hátra felé hajlik". van benne kép azon is látni. Nézd meg hátha segít!
2012. ápr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
próbáltam hátra is és akkor is ellenállás meg fájt.. nem megy tovább
2012. ápr. 26. 19:14
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Amikor nem menstruálsz, nyúlj fel a puncidba, és tapasztald ki, hogy milyen a hüvelyed, és ahogy az ujjad felmegy, úgy tedd fel a tampont is a következő menstruációnál.
2012. ápr. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagyon szűk vagy, vagy túl kicsi a lyuk a szűzhártyádon. Ha gondolod nézesd meg egy nőgyógyásszal, de sajnos muszáj várnod a tamponozással.
2012. ápr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Én sem tudom feltenni, 13 vagyok, és már többször próbálkoztam, de nagyon fájt...

Gondolom majd ha később se megy fel (2 év..) elmegyek nőgyógyászhoz, de addig jó a betét is...

2012. ápr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is próbálom, de egyszerűen nem látok lyukat se, ahova fel tudna menni. 17 éves vagyok és nagyon jó lenne már ha sikerülne :/ Nem tudom mit tegyek
2012. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de az applikátoros tampont próbáljátok ki, sokkal egyszerűbb
2015. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!