Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? Szűz vagyok...

Mitől lehet ez? Szűz vagyok még, de terhességre utaló jeleim vannak.

Figyelt kérdés
2 hete késik,néha nincs étvágyam,fogytam,csikar a hasam.Ott lent mintha nyomná valami a húgyhólyagom.
2012. ápr. 28. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem volt nemi kapcsolatod, ki van zárva, hogy terhes vagy!
2012. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem volt nemi kapcsolatom
2012. ápr. 28. 11:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Menstruálsz már? Ha igen mióta?
2012. ápr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
22 leszek,9 éves koromtól menstruálok
2012. ápr. 28. 11:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Te raktad fel 4.-szerre a kérdést? Amúgy nem lehetsz terhes fogadd el! Gyereket szeretnél és beleéled magad?
2012. ápr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj el szerdán orvoshoz. Lehet ciszta miatt, vagy ezer más dolog miatt. A nőgyógyász majd megmondja, mi az oka.
2012. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek lehetnek peremenstruációs szindrómától is. Hormonális okból késik a menszeszed, ezért ideges vagy attól csikar a hasad és nincsen étvágyad sem. Ne képzelődj nem vagy terhes! Próbálj megnyugodni. Tanulj meg relaxálni és lélegezz helyesen. Nagyon sok nőnél előfordul a vérzés késése, vagy kimaradása. Étkezz rendesen, mert attól is késhet ha nem eszel rendesen. A nőgyógyászodhoz azért menj el a biztonság kedvéért, ha nem jön meg a következő menszesz időpontjában a vérzésed.
2012. ápr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyukám teljesen egészséges és mégis tini kora óta sokszor előfordult, hogy csak úgy kimaradt neki a mensije. Ez teljesen normális, a doki is megmondta, hogy van aki ilyen.
2012. ápr. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!