Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves vagyok szeretnék...

15 éves vagyok szeretnék elmenni nőgyógyászhoz kit ajánlotok Szolnokon vagy Jászberényben?

Figyelt kérdés
ilyen idős korban kell fizetni? és mennyit?
2012. máj. 5. 12:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Miért kellene neked nőgyógyászhoz menni ebben a korban?

Valami gondod van?

2012. máj. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem nincs! csak szimplán szeretem magam biztonságban tudni! főleg hogy már nem vagyok szűz. És az egészség mindennél fontosabb ! : )
2012. máj. 5. 12:53
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Az elsönek: semmi közöd hozzá, hogy MIÉRT akar menni,valószinüleg nem unalomból.


A kérdezönek: érdeklödj utána, biztos van gyerek nögyógyászat, ott biztos könnyebb lesz neked a vizsgálat, ha nincs, akkor bármelyik "felnött" orvos is jó.

Ha az SZTK-ba mégy, akkor nem kell fizetni, és hacsak nem nagyon komoly bajod van, akkor oda is nyugodtan mehetsz. (Gondolom, vagy vérzési problémáid vannak, vagy fogamzásgátlót akarsz, vagy valami fertözésed van, ehhez elég az SZTK)

2012. máj. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
12:56 köszönöm :) nincs semmi baj csak szimpla vizsgálatra szeretnék menni :)
2012. máj. 5. 12:58
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Végre egy felelősségteljes lány, aki törődik az egészségével! :) Nagyon okos vagy, Kedves Kérdező! :)
2012. máj. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Igazából nem értem azokat a lányokat akik félnek ezektől a vizsgálatoktól.:| Ha a f*sztól nem félnek akkor ettől miért?
2012. máj. 5. 13:12
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Teljesen igazad van Kedves Kérdező!!! Bárcsak a többi lány is így gondolkodna mint Te! A szexhez érettnek hiszik magukat, de arra nem érettek, hogy az egészségükkel törődjenek. Ennyire sem becsülik magukat. Minden jót kívánok Neked!!! :) Előző voltam.
2012. máj. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Furcsák.. na mind1 :) köszönöm :)) neked is :)
2012. máj. 5. 13:17
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Na, végre egy értelmes leányzó! :)
2012. máj. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

kedves kérdező!

a te korodban még nem a f*szt, hanem a ceruzát és a tankönyvet kellene fogdosni!

Elég baj, hogy nem félsz a f-sztól, és még szomorúbb, hogy idióta társaid itt lelkendeznek neked és "felelősségteljesnek" neveznek!

Neked valóban folyamatosan kell majd járnod a nőgyógyászhoz és tömnöd magadba a hormonális tablettákat, a következményeivel majd 15 év után "felelősen" találkozhatsz...

2012. máj. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!