Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves vagyok szeretnék...

15 éves vagyok szeretnék elmenni nőgyógyászhoz kit ajánlotok Szolnokon vagy Jászberényben?

Figyelt kérdés
ilyen idős korban kell fizetni? és mennyit?
2012. máj. 5. 12:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
39%

7. és 9.



"Bárcsak a többi lány is így gondolkodna mint Te"


"Na, végre egy értelmes leányzó!"



Ti normálisak vagytok? ez az igazi felelős leányzó, aki 15 évesen a f+szt fogdossa????!! és ennek lelkesedtek?

..akkor milyenek lehettek ti!..

2012. máj. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%
A 13:07-es, és a 13:16-os válaszoló vagyok. Igaz, hogy a Kedves Kérdező már nem szűz, de legalább nem álszent, és van benne annyi felelősségérzet, hogy az egészségével is törődjön. Sokan a szexre érettnek érzik magukat, de arra nem, hogy ha baj van orvoshoz menjenek.
2012. máj. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

eddig egyetlen 1* voltam fiúval. szóval nem kell előre ítélni :)

egyébként a sértegető kommentekre ennyi a válaszom :) :

Ha kommentet írsz, tartsd be a következőket:

Ne OFFolj! Azaz ne kezdj új téma boncolgatásába, új, a kiírttól teljesen eltérő kérdések feltételébe!

Ne menj bele felesleges vitákba! Ha valaki kötözködik, hagyd figyelmen kívül, illetve válaszd a lefele mutató kezet az értékeléshez! A kötözködő embereket ez jobban bosszantja, mint ha válaszolsz nekik! Ha valaki nyomdafestéket nem tűrő hangnemben válaszolt neked, akkor inkább jelentsd az info(kukac)gyakorikerdesek.hu-n, mint hogy magad próbálod megoldani a helyzetet, és magad is minősíthetetlen hangnemben kezdesz társalogni!

2012. máj. 5. 16:07
 14/15 anonim ***** válasza:
79%

13:36-os vagyok


Nem helyeslem én sem, ha valaki 15 évesen nemi életet él, de a kérdező hozzáállása a nőgyógyász-kérdéshez sokkal érettebb, mint némely felnőtt nőtársáé, akik - bár testileg valószínűleg megjárták a "hadak útját" - de egy orvos előtt álszenteskedve szégyenlősködnek, még az egészségük rovására is.

2012. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én dr. Dallos Lászlónál voltam magánrendelésen, a jászberényi kórházban. Minden alkalommal 6000 Ft-ot kért.(Szerintem nem függ a kortól az ár.) Huszonéves lány vagyok, és ahogy hallottam, idősebbektől is ennyit kért.


"Gratulálok" a többieknek, hogy a kérdésre válaszoltak.

2012. júl. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!