Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek hogy a fogamzásgátl...

Csitta82 kérdése:

Mit tegyek hogy a fogamzásgátló leállása után ne jelenjenek meg zsíros, tömör pattanások az arcomon? Van valami krém vagy természetes készitmény, amivel ha elö is jönnek, kezelni tudom öket? Prevenció?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezdj egy átfogó méregtelenítésbe, hogy a lehető leggyorsabban kiürüljön belőled az a sok műhormon.

Használj méregmentes kozmetikumokat, tisztítószereket.

Igyál sok folyadékot.

Ajánlom még a sószappant és a shea vajat.

2012. máj. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem elég pattis volt a bőröm (nem a fogamzásgátló miatt). Nemrég elkezdtem kenni Akne stop nevű krémmel, amitől teljesen letisztult az arcom. Ha esetleg érdekel, innen tudod megrendelni: [link] nem igazán találkoztam még vele boltok polcain, pedig nagyon jó. Napi 1-2szer kell használni. Mondjuk amikor nagyon meleg van, akkor napközben nem valami kényelmes, úgyhogy akkor inkább csak estére használd.
2012. máj. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!