Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az oka annak, hogy tavaly...

Mi az oka annak, hogy tavaly 2008 szeptember óta nincsen menzeszem?

Figyelt kérdés
Az orvos mindent rendben talált nálam.
2009. jún. 24. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nögyógyász mondta? Nem küldött el egyéb vizsgálatokra? Csak ugy fog kiderülni pedig!
2009. jún. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem minél előbb menj el egy teljes körű kivizsgálásra, mert ennek OKA van. Vérvétel, CT...stb. Sokféle betegségnek is lehet ez az előzménye, nem csak "egyszerű" hormonzavarnak! De reméljük nálad nincs semmi komoly, tehát irány az orvos!!!
2009. jún. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Endokrinológus orvost keress fel(ő hormonokkal és anyagcserezavarral foglalkozik)sokkal jobban ért ezekhez a dolgokhoz,mint egy nőgyógyász.
2009. jún. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz tudni kellene h hány éves vagy....stb
2009. jún. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia ugyanugy vagyok mint te csak nekem 2009.márciusa ota nincs... nekem is azt mondták az orvosok h minden rendben van és nem küldenek sehova(csak vizeletre aminek a leletét holnap kapom meg)... nem nagyon foglalkoznak a pedgekel sajnos. Milyen betegségek lehetnek? :S19/L
2009. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem sincs már meg 2 hónapja és kiderült h azért mert petefészek cisztám van...:s
2009. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hormonzavarok, fizikai elváltozás... okozhatja. Ez már hosszú idő ahhoz, hogy stressz indokolja a késést. Járj utána és ne add fel addig amíg meg nem találják az okát! Sok szerencsét!
2009. jún. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!