Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az oka annak, hogy tavaly...

Mi az oka annak, hogy tavaly 2008 szeptember óta nem jött meg a menzeszem?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és a párommal gyereket szeretnénk.Voltam nődokinál semmit rendellenességet nem talált.Volt ultrahang és vérvétel,ami a hormon vizsgálathoz kellett. Norculut - ot írt fel májusban, hogy meghozza a menzeszemet.Megjött, de nagyon kevés. A testvéremnek nem lehet babája, csak nehezen.Lombik bébi programmal sikerült , de sajnos elvetélt.Aki próbált a válaszaival segíteni , annak nagyon köszönöm!
2009. jún. 26. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Az okát nem tudom sajnos, ezt az orvosoknak kellene tudni. Viszont van olyan ismerősöm, akinek szintén nagyon sokáig nem jött meg, volt valami nőgyógyászati problémája is, amire azt mondták az orvosok, hogy ez miatt nem lehet babája természetes úton. Aztán terhes lett. Megszületett a baba, rá 3 hónapra ismét terhes lett. :)
2009. jún. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia.Talàn mèhtükrözèsre kellene el menned.Nem olyan vèszes èn màr voltam. Ha a nôgyògyàsz nem talàl semmit, akkor genetikai vizsgàlat amit egy vèrvètelbôl nèznek.
2009. jún. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!