Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most kezdtem el szedni a...

Most kezdtem el szedni a fogamzásgátlót. Most vettem be nem rég a hatodik bogyót. De eddig az összes után egy fél órával szédültem, és hányinger jött rám. Fel kéne iratni másikat?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat!

2012. máj. 9. 12:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ugyanmár, nekem is volt szédülésem, hányingerem néha-néha első hónapban, aztán megszűnt. Sose volt baj a tablettával.
2012. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Tudjátok milyenek az orvosok, rá fogja fogni, hogy mellékhatás, és ennyi.
2012. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Volt minden vizsgálat, labor meg rákszűrés.

Várok még kicsit, aztán ha megyek legközelebb akkor majd megemlítem neki.

Nem, azóta nem védekezünk.

2012. máj. 9. 15:03
 14/18 anonim válasza:
Ha azóta a 6 szem óta nem használtok semmit csak a gyógyszer véd, nem kell azt hinned, hogy olyan nagyon véd a terhesség ellen.Én a helyedben erre is gondolnék:)
2012. máj. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Utolsó: Most mit ijesztgeted ilyen baromsággal?

A terhesség tünetei nem jelentkeznek 6 nap után.

2012. máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Hát ezt nem tudhatod...úgy ahogy vannak olyan terhességek amik az utolsó pillanatig nem mutatkoznak úgy vannak olyanok is.Ettől legalább lesz egy kis motiváció benne, hogy menjen el orvoshoz...
2012. máj. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
A menzesz első napján kezdtem el szedni a bogyót. Azóta nem voltam a párommal együtt, a mai napig sem. Terhes tuti biztos nem vagyok. De köszi mindenkinek a kommentet!:)
2012. máj. 10. 14:26
 18/18 anonim ***** válasza:

De 6 nap alatt terhesség sem alakul ki, akkor kezd beágyazódni az a szerencsétlen.

Alapvető biológia.

2012. máj. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!