Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki Milligest fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki Milligest fogamzásgátlót szedett, az első hetekben milyen tapasztalatai voltak? (hányinger, szédülés stb. ) Én a 7en kezdem el szedni, és jövőhéten megyünk nyaralni. Rosszul leszek nagyon?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Én az első pár hétben nem voltam jól. anyukám szerint tipikus terhességi tünteket produkáltam: reggel és este hányingerem volt, meg úgy alapvetően nem volt jó a közérzetem. a bokám felvizesedett meg a fejem is fájt. illetve szinte állandóan egy bizonyos fura, meghatározhatatlan szagot éreztem az orromban. de ezek elmúltak. azt nem lehet tudni nálad is okoz-e ilyen tüneteket. van olyan, aki meg sem érzi, hogy fogamzásgátlót szed. a lényeg, hogy azért annyira szarul nem voltam, hogy ne tudtam volna élvezni egy nyaralást. hányinger ellen jó amúgy a Dedalon nevű gyógyszer, én azt szedegettem. vény nélkül lehet kapni.

egyébként én már 1 éve szedem ezt a Milligestet és azóta nincs semmi bajom tőle.

2009. jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Már egy ideje nem használok fogamzásgátlót, több okból sem.

De, amikor használtam, akkor én is Milligestet kaptam. Nincs vele semmi különösebb gond egyébként, hányingerem sem lett tőle, bár tény, hogy a szélsőséges időjárást a hirtelen hormonváltozás néha nehezen tűri. Nyáron kezdtem el én is anno, és azt mondta a doki, hogy nagyon tűző nappal eleinte óvatosan bánjak, és igyak sok folyadékot, mint amit egyébként is ajánlanak nagy melegekben. Nagyon ritkán, ha kimentem a melegbe, hirtelen megszédültem az első hetekben, de ez egy-két pillanat alatt elmúlt. Semmi extra nincs egyébként, viszont, ha már itt tartunk, akkor vigyázz, mert hajlamos ilyenkor felszedni az ember pár kilót, ami a fogamzásgátló használata mellett sokkal-sokkal makacsabb, mire hajlandó elhagyni. :) Én pl az első időben kicsit éhesebb is voltam, de ne hagyd magad bedőlni az érzékeknek, és ne nagyon nasizz. A mozgás sem árt, egyébként nem lesz semmi gond. :)

2009. jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Remélem nekem sem lesz semmi komolyabb bajom tőle:S:S

2009. jún. 11. 12:40
 4/6 anonim ***** válasza:
En is Milligestet szedek es szerencsere semmi mellekhatas nem jelentkezett.A masodik levelnel tartok,es teljesen meg vagyok vele elegedve.Persze nem minden szervezet egyforma,kivanom,hogy azok koze tartozz,akik meg sem erzik,hogy fogamzasgatlot szednek:)
2009. jún. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!:)

Én is nagyon remélem, hogy azok közé fogok tartozni:):)

2009. jún. 11. 15:37
 6/6 anonim ***** válasza:
szia. én már írtam máshová is a milligesttel kapcsolatban, le is sz@roztak érte, hogy miért bántom a csodaszerüket, de akkor is leírom, hiszen a negatív tapasztalat talán hasznosabb mint a pozitív. egy hónap alatt hatalmas fájdalmas pattanások jöttek ki mélyen a bőrfelszínem alatt és elég nehezen jöttek helyre. egy barátnőm ugyanígy járt vele.
2009. jún. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!