Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vége lesz egyszer?

Vége lesz egyszer?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy olyan problémám és tünetem van, hogy nem tudtak eddig rajta segíteni. 7 hónapja tart, és minden percemet tönkre teszi. Húzódik, feszít a hüvelyem, érzékeny belül, a fehérneműmet is alig tudom felhúzni. Azt hittem először, valami hormonális dolog, de a véremben nem találtak semmi ilyet. A vőlegényemtől már nem várhatom el, hogy minden napját tönkre tegye neki is ez a dolog. Már nem tudok semminek sem örülni, senki nem tud segíteni. Lehet, hogy vissza kéne adnom Neki a gyűrűt, de még nem bírom, mert annyira szeretem. De nem érdemli meg, hogy ő is szenvedjen velem együtt, lehet, hogy ennek soha nem lesz vége. Van valami ötletetek, hogy mi lehet ez? Már nagyon elkeseredett vagyok, sokszor eszembe jut, hogy jobb lenne már meghalni végre.
2012. máj. 9. 20:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Semmi baj, köszönöm!
2012. máj. 14. 17:16
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia. Na sikerult a dokinak irni? Mondott vLami hasznalhato dolgot?
2012. máj. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!