Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati látogatás....

Első nőgyógyászati látogatás. Mi történik ott? Mi lesz? Hogyan készüljek fel?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék, olvasd el!

2012. máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van még egy. Első voltam.

2012. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
(Azt is írjátok le, hogy mit mondotok ilyenkor a nőgyógyásznak, hogy miért jöttetek?!!! Hiszen semmi fájdalmat nem éreztek, de mégis mentek, na ilyenkor mit kell mondani, miért jöttünk?)
2012. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha előtte lévő nap borotválom le akkor tiszta kiütéses leszek az nem gond? Vagy ezt hogyan kell megoldani? És milyen ruhában érdemes menni?
2012. máj. 15. 17:45
 5/10 anonim ***** válasza:
7%

Nem tudom hány éves vagy, de én javaslom hogy női dokihoz menj első alkalommal, mert elég ciki a vetkőzés, terpesztés magában is nem kellene ezt még tetézni egy idegen férfi elötti szégyenkezéssel is.

Kérdéseidet jegyezd fel előre, mert ott izgalmadban szinte biztos hogy el fogod felejteni.

2012. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász kedvéért nem kell borotválnod a puncidat ha nem akarod.
2012. máj. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem kell leborotválni és meg van oldva a gond. A nőgyógyász magasról tesz rá, hogy szőrös-e vagy sem.

De ha kipattog, az se érdekli. Max megjegyzi, hogy ha nem borotválnád, nem pattogna ki. Ha jó fej, akkor ajánl rá vmit esetleg.


Amúgy ha csak ellenőrzésre mész, akkor azt kell mondani.

2012. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szia!


A dokinak az a legfontosabb, hidd el, hogy közvetlenül a vizsgálatra igyekvés előtt fürödj meg. Ha ezt megteszed, már hálás lesz. Hidd el, őt nem érdekli, hogy mennyire vagy borotválva ott lenn, sőt, ha nem annyira, jobban látja az esetleges szőrösödési hibákat.


Attól függ, miért mégy. Ha tablettát íratni, akkor meg is vizsgál. Ha szűz vagy, lehet, hogy akkor is hüvelyen keresztül. De ki lehet bírni. Engem is vizsgáltak akkor, nem haltam bele, sőt, még nem is fájt. Pedig használt kacsát is.

Ha félsz, vagy görcsölsz, akkor sokkal rosszabb, mert összehúzódnak az izmaid!

2012. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha szégyenlős vagy akkor keress néi dokit, vannak már elegen! Vele azért könnyebb intim dolgokat is megbeszélni, meg hát a vetkőzés, stb.. sem mindegy.
2012. máj. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Semmi extra, reggel alapos mosakodás, de a hüvelyt ne mosogasd különféle intim mosakodókkal, menjél szoknyában, mert azt csak akkor kell felhúzni, amikor már felülsz a terpeszszékbe, addig, és utána is takar.

Jó lenne egy női orvost találni először, mert talán nem izgulnál annyira, mint mondjuk egy 30 éves idegen férfi elött..

Ha vannak kérdéseid, azokat irogasd fel otthon, a mensi "naplódat" vidd magaddal.

2012. máj. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!